A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  29 lipca 2023

 Odwołanie od DECYZJI ŚRODOWISKOWEJ

W dniu 24 lipca 2023 r. Gmina Baranów złożyła odwołanie od Decyzji Środowiskowej poniżej prezentujemy cały tekst odwołania wraz z załącznikami 

W dniu 24 lipca 2023 r. Gmina Baranów złożyła odwołanie od Decyzji Środowiskowej

poniżej prezentujemy cały tekst odwołania wraz z załącznikami 

Przeczytaj także

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.