A A A A

Aktualności

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski
Perła Sportu i Turystyki 2023 – Maja Kuran

V GALA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ – ŻURAWIE POWIATU GRODZISKIEGO '2023

23 lutego 2024 roku (piątek), podczas uroczystej V Gali Aktywności Lokalnej poznamy laureatów nagrody „Żurawie Powiatu Grodziskiego 2023”. Transmisja na żywo dostępna będzie na stronie www.zurawie.org.pl, a także na Facebooku. Partnerem gali jest Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. „Żurawie Powiatu Grodziskiego” to nagroda ufundowana przez Stowarzyszenie Europa i My, która ma […]

A ja czuje, że rymuje „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza dzieci rolników do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

Mazowsze dla Straży – OSP edycja 2024

W dniu 6 lutego Sejmik Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań udzielenia gminom pomocy finansowej w ramach zadania „OSP-edycja 2024”. OSP Kaski otrzymało wsparcie finansowe na zakup wyposażenia: Kwota dofinansowania 20.000 zł. Czekamy na umowę i po jej podpisaniu będziemy Państwa informować o szczegółach!

Złote Gody

„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”
Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2024

Mazowsze dla sołectw: Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej w miejscowości Gole, oraz budowa Altany Sąsiedzkiej w Osinach.

Postanowienie nr. 304/2024 Komisarza Wyborczego w Warszawie II z dnia 12 lutego 2024 r.

Zmieniające postanowienie w sprawie podziału Gminy Baranów na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.