A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  01 grudnia 2023

Nasi Sportowcy oraz Młodzieżowa Rada Gminy Baranów

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

W dniu 29.11.2023 na LXX Sesji Rady Gminy Baranów poznaliśmy naszą zdolną młodzież, która na szczeblach sportowych może pochwalić się bardzo wysokimi osiągnięciami. Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska uhonorowała utalentowanych sportowców nagrodami, które są wyróżnieniem i docenieniem ich wysiłku i osiągnięć. Listy gratulacyjne przekazano również rodzicom, podkreślając ich kluczową rolę w sukcesach młodych zawodników. Wójt Gminy Baranów podziękowała za zaangażowanie i wyraziła nadzieję, że nagrody te pomogą młodym sportowcom rozwijać swoje umiejętności.

Jesteśmy dumni, że mamy takie osoby na terenie naszej gminy.

Poznajcie naszych młodych sportowców:

Maja Kuran:

Złoty medal w Bałtyckich zawodach w Boksie

I miejsce w Pucharze Polski U-13 w boksie

Lena Suchowolak:

I miejsce w biegu na 800m na Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

II Miejsce w sztafecie 2x2x400m na Mistrzostwach Polski Sztafet

II miejsce w biegu na 1500m na halowych Mistrzostwach Polski

II miejsce w Biegu Przełajowym na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych

Maciej Białkowski:

Puchar Młodzików Związku Piłki Ręcznej w Polsce

II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych

Mateusz Zawadzki:

III miejsce w Mistrzostwach Europy młodzików U-15

II miejsce na Mistrzostwach Polski U-15

I miejsce na Międzynarodowym Turnieju w Teresinie

III miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski

Poznaliśmy również członków VIII kadencję Młodzieżowej Rady Gminy Baranów.

Wójt Gminy Baranów wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Baranów podkreśliły jak ważną rolę wybrana młodzież ma do spełnienia, oraz pokładają nadzieję na kontynuację owocnej współpracy, podkreślając, że młodzi ludzie są nie tylko przyszłością, ale również mają istotny wpływ na lokalne sprawy. Reprezentanci wraz z opiekunem Młodzieżowej Rady Gminy Baranów Panią Angeliką Jagaś otrzymali przypinki z logiem MRG, aby mogli dumnie je nosić, oraz reprezentować Gminę lokalnie i w kraju.

Gratulujemy i życzymy wam powodzenia w pełnieniu nowych zadań.

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]