—  01 grudnia 2023

Nasi Sportowcy oraz Młodzieżowa Rada Gminy Baranów

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

W dniu 29.11.2023 na LXX Sesji Rady Gminy Baranów poznaliśmy naszą zdolną młodzież, która na szczeblach sportowych może pochwalić się bardzo wysokimi osiągnięciami. Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska uhonorowała utalentowanych sportowców nagrodami, które są wyróżnieniem i docenieniem ich wysiłku i osiągnięć. Listy gratulacyjne przekazano również rodzicom, podkreślając ich kluczową rolę w sukcesach młodych zawodników. Wójt Gminy Baranów podziękowała za zaangażowanie i wyraziła nadzieję, że nagrody te pomogą młodym sportowcom rozwijać swoje umiejętności.

Jesteśmy dumni, że mamy takie osoby na terenie naszej gminy.

Poznajcie naszych młodych sportowców:

Maja Kuran:

Złoty medal w Bałtyckich zawodach w Boksie

I miejsce w Pucharze Polski U-13 w boksie

Lena Suchowolak:

I miejsce w biegu na 800m na Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

II Miejsce w sztafecie 2x2x400m na Mistrzostwach Polski Sztafet

II miejsce w biegu na 1500m na halowych Mistrzostwach Polski

II miejsce w Biegu Przełajowym na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych

Maciej Białkowski:

Puchar Młodzików Związku Piłki Ręcznej w Polsce

II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych

Mateusz Zawadzki:

III miejsce w Mistrzostwach Europy młodzików U-15

II miejsce na Mistrzostwach Polski U-15

I miejsce na Międzynarodowym Turnieju w Teresinie

III miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski

Poznaliśmy również członków VIII kadencję Młodzieżowej Rady Gminy Baranów.

Wójt Gminy Baranów wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Baranów podkreśliły jak ważną rolę wybrana młodzież ma do spełnienia, oraz pokładają nadzieję na kontynuację owocnej współpracy, podkreślając, że młodzi ludzie są nie tylko przyszłością, ale również mają istotny wpływ na lokalne sprawy. Reprezentanci wraz z opiekunem Młodzieżowej Rady Gminy Baranów Panią Angeliką Jagaś otrzymali przypinki z logiem MRG, aby mogli dumnie je nosić, oraz reprezentować Gminę lokalnie i w kraju.

Gratulujemy i życzymy wam powodzenia w pełnieniu nowych zadań.