A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 kwietnia 2022

Komunikat Wójta Gminy Baranów w sprawie agresywnych zachowań wobec przedstawicieli spółki CPK i jej podwykonawców.

Wójt Gminy Baranów oświadcza i przypomina, że wszelkie formy wyrażania stanowiska społeczności lokalnej wobec planowanej inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego powinny mieścić się w granicach obowiązującego prawa i przyjętych dobrych obyczajów dyskusji publicznej.
Gmina jako instytucja publiczna może uczestniczyć w dyskusji publicznej i zachęca każdego mieszkańca do udziału w niej w sposób umożliwiający każdemu realizację jego prawa do wyrażania poglądów, z poszanowaniem zasad dobrych obyczajów.

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.