A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 kwietnia 2022

Komunikat Wójta Gminy Baranów w sprawie agresywnych zachowań wobec przedstawicieli spółki CPK i jej podwykonawców.

Wójt Gminy Baranów oświadcza i przypomina, że wszelkie formy wyrażania stanowiska społeczności lokalnej wobec planowanej inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego powinny mieścić się w granicach obowiązującego prawa i przyjętych dobrych obyczajów dyskusji publicznej.
Gmina jako instytucja publiczna może uczestniczyć w dyskusji publicznej i zachęca każdego mieszkańca do udziału w niej w sposób umożliwiający każdemu realizację jego prawa do wyrażania poglądów, z poszanowaniem zasad dobrych obyczajów.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.