—  04 kwietnia 2024

Bezpłatne linie autobusowe w dniu wyborów 7 kwietnia

Drodzy mieszkańcy.
Gminne linie dowozowe do lokali wyborczych na terenie Gminy Baranów będą kursowały bezpłatnie w dniu 7 kwietnia 2024 r. (niedziela).
W artykule znajdą Państwo numery linii wraz z godzinami, oraz mapę kursów. Zachęcamy do zapoznania się z tą informacją.

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.