—  26 lipca 2021

Aktualności CPK

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego co aktualnie dzieje się w kontekście planowanej budowy CPK oraz co planowane jest w najbliższym czasie

Przypominamy też, że inauguracyjne posiedzenie Rady Społecznej ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego II kadencji odbędzie się w dniu 27 lipca 2021, o godzinie 16.00. Posiedzenie będzie można śledzić za pośrednictwem transmisji online na kanale telewizji Mazowsza Zachodniego: https://www.youtube.com/channel/UCxIT203pKIFdmhxpTtWBQmQW spotkaniu wezmą udział m.in.: prezes spółki Centralny Port Komunikacyjny Mikołaj Wild oraz władze samorządowe.

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.