A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 lutego 2023

Za nami XI Turniej Tenisa Stołowego oraz VII Mistrzostwa w Warcabach o Puchar Wójta Gminy Baranów.

Organizatorzy dziękują firmie cukierniczej Jeznach, paniom Teresie Wardziak i Agnieszce Wiśniewskiej oraz Beacie Fabisiak za pomoc i wsparcie organizacyjne zawodów. Panu Andrzejowi Ciesielskiemu za sprawne przeprowadzenie turnieju. Panom Pawłowi i Damianowi Radziejewskim , Januszowi Wojskiemu, pracownikom ZUK w Baranowie oraz panią Elżbiecie Banaszek, Katarzynie Wieląbek, Małgorzacie Kuklewicz za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów.  Nagrody wręczali Wójt Gminy Baranów – Agata Trzop-Szczypiorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaskach – Anna Sadoś, Przewodnicząca Rady Gminy Baranów – Beata Fabisiak, Radna Gminy Baranów – Agnieszka Wiśniewska, Radny Gminy Baranów – Jarosław Wiązowski.

W czasie turnieju zostało rozegranych 220 meczy tenisa stołowego przez 128 graczy. A oto wyniki :

04.02.2023r. ( sobota )

Kategoria Szkoła Podstawowa Dziewcząt :  

 1. Maja Milczarek
 2. Zuzanna Kajetaniak
 3. Ewelina Pindor

Kategoria Szkoła Podstawowa Chłopców :

 1. Aleksander Krysztofiak
 2. Tymon Bednarek
 3. Błażej Kuciński

Kategoria Szkoła Ponadpodstawowa Dziewcząt :

 1. Oliwia Pałka
 2. Natalia Świętochowska

Kategoria Szkoły Ponadpodstawowe Chłopców :

 1. Piotr Florczak
 2. Dawid Dzwonek
 3. Paweł Dzwonek

Kategoria Gra Podwójna Rodzic +Dziecko :

 1. Krzysztof i Piotr Florczak
 2. Michał i Szymon Tybor
 3. Sebastian i Natan Bednarek

05.2.2023r ( niedziela )

Warcaby – „kategoria od lat 5 do 105 „

 1. Karol Dudkiewicz
 2. Maksymilian Kalinowski
 3. Jakub Kalinowski

Gra Pojedyncza Kobiet : Open „

 1. Oliwia Pałka
 2. Natalia Świętochowska
 3. Amelia Stępniak

Gra Pojedyncza Mężczyzn „ Open

 1. Bartłomiej Kligbeil
 2. Marek Korzemski
 3. Piotr Florczak

Gra Podwójna Mężczyzn „ Open”

 1. Marek Korzemski /Jakub Gajaszek
 2. Bartek Kligbeil/Oliwia Pałka
 3. Krzysztof i Piotr Florczak

Animator Sportu i Kultury Rober Błaszczyk

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.