—  09 lutego 2023

Za nami XI Turniej Tenisa Stołowego oraz VII Mistrzostwa w Warcabach o Puchar Wójta Gminy Baranów.

Organizatorzy dziękują firmie cukierniczej Jeznach, paniom Teresie Wardziak i Agnieszce Wiśniewskiej oraz Beacie Fabisiak za pomoc i wsparcie organizacyjne zawodów. Panu Andrzejowi Ciesielskiemu za sprawne przeprowadzenie turnieju. Panom Pawłowi i Damianowi Radziejewskim , Januszowi Wojskiemu, pracownikom ZUK w Baranowie oraz panią Elżbiecie Banaszek, Katarzynie Wieląbek, Małgorzacie Kuklewicz za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów.  Nagrody wręczali Wójt Gminy Baranów – Agata Trzop-Szczypiorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaskach – Anna Sadoś, Przewodnicząca Rady Gminy Baranów – Beata Fabisiak, Radna Gminy Baranów – Agnieszka Wiśniewska, Radny Gminy Baranów – Jarosław Wiązowski.

W czasie turnieju zostało rozegranych 220 meczy tenisa stołowego przez 128 graczy. A oto wyniki :

04.02.2023r. ( sobota )

Kategoria Szkoła Podstawowa Dziewcząt :

1. Maja Milczarek
  2. Zuzanna Kajetaniak
  3. Ewelina Pindor

Kategoria Szkoła Podstawowa Chłopców :

1. Aleksander Krysztofiak
  2. Tymon Bednarek
  3. Błażej Kuciński

Kategoria Szkoła Ponadpodstawowa Dziewcząt :

1. Oliwia Pałka
  2. Natalia Świętochowska

Kategoria Szkoły Ponadpodstawowe Chłopców :

1. Piotr Florczak
  2. Dawid Dzwonek
  3. Paweł Dzwonek

Kategoria Gra Podwójna Rodzic +Dziecko :

1. Krzysztof i Piotr Florczak
  2. Michał i Szymon Tybor
  3. Sebastian i Natan Bednarek

05.2.2023r ( niedziela )

Warcaby – „kategoria od lat 5 do 105 „

1. Karol Dudkiewicz
  2. Maksymilian Kalinowski
  3. Jakub Kalinowski

Gra Pojedyncza Kobiet : Open „

1. Oliwia Pałka
  2. Natalia Świętochowska
  3. Amelia Stępniak

Gra Pojedyncza Mężczyzn „ Open

1. Bartłomiej Kligbeil
  2. Marek Korzemski
  3. Piotr Florczak

Gra Podwójna Mężczyzn „ Open”

1. Marek Korzemski /Jakub Gajaszek
  2. Bartek Kligbeil/Oliwia Pałka
  3. Krzysztof i Piotr Florczak

Animator Sportu i Kultury Rober Błaszczyk

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.