A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 lutego 2023

Za nami XI Turniej Tenisa Stołowego oraz VII Mistrzostwa w Warcabach o Puchar Wójta Gminy Baranów.

Organizatorzy dziękują firmie cukierniczej Jeznach, paniom Teresie Wardziak i Agnieszce Wiśniewskiej oraz Beacie Fabisiak za pomoc i wsparcie organizacyjne zawodów. Panu Andrzejowi Ciesielskiemu za sprawne przeprowadzenie turnieju. Panom Pawłowi i Damianowi Radziejewskim , Januszowi Wojskiemu, pracownikom ZUK w Baranowie oraz panią Elżbiecie Banaszek, Katarzynie Wieląbek, Małgorzacie Kuklewicz za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów.  Nagrody wręczali Wójt Gminy Baranów – Agata Trzop-Szczypiorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaskach – Anna Sadoś, Przewodnicząca Rady Gminy Baranów – Beata Fabisiak, Radna Gminy Baranów – Agnieszka Wiśniewska, Radny Gminy Baranów – Jarosław Wiązowski.

W czasie turnieju zostało rozegranych 220 meczy tenisa stołowego przez 128 graczy. A oto wyniki :

04.02.2023r. ( sobota )

Kategoria Szkoła Podstawowa Dziewcząt :  

 1. Maja Milczarek
 2. Zuzanna Kajetaniak
 3. Ewelina Pindor

Kategoria Szkoła Podstawowa Chłopców :

 1. Aleksander Krysztofiak
 2. Tymon Bednarek
 3. Błażej Kuciński

Kategoria Szkoła Ponadpodstawowa Dziewcząt :

 1. Oliwia Pałka
 2. Natalia Świętochowska

Kategoria Szkoły Ponadpodstawowe Chłopców :

 1. Piotr Florczak
 2. Dawid Dzwonek
 3. Paweł Dzwonek

Kategoria Gra Podwójna Rodzic +Dziecko :

 1. Krzysztof i Piotr Florczak
 2. Michał i Szymon Tybor
 3. Sebastian i Natan Bednarek

05.2.2023r ( niedziela )

Warcaby – „kategoria od lat 5 do 105 „

 1. Karol Dudkiewicz
 2. Maksymilian Kalinowski
 3. Jakub Kalinowski

Gra Pojedyncza Kobiet : Open „

 1. Oliwia Pałka
 2. Natalia Świętochowska
 3. Amelia Stępniak

Gra Pojedyncza Mężczyzn „ Open

 1. Bartłomiej Kligbeil
 2. Marek Korzemski
 3. Piotr Florczak

Gra Podwójna Mężczyzn „ Open”

 1. Marek Korzemski /Jakub Gajaszek
 2. Bartek Kligbeil/Oliwia Pałka
 3. Krzysztof i Piotr Florczak

Animator Sportu i Kultury Rober Błaszczyk

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  02 października 2023

Bezpłatny transport osób niepełnosprawnych do i z lokalu wyborczego

Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 60 lat

—  29 września 2023

Jak sprawdzić czy jestem na liście wyborców?

Jeśli wyborca nie ma pewności, czy znajduje się w rejestrze wyborców, może to sprawdzić przez internet lub w urzędzie. Swoje dane w CRW można sprawdzić na stronie mObywatel.gov.pl. Trzeba się tam zalogować poprzez profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną, ale można to zrobić także poprzez aplikację mObywatel.

—  27 września 2023

Poznajemy potrzeby i oczekiwania mieszkańców metropolii warszawskiej – ankieterzy rozpoczynają badania terenowe.

W październiku br. rozpoczynamy badanie ilościowe dotyczące potrzeb i oczekiwań mieszkańców metropolii warszawskiej. Wyniki badania zostaną wykorzystane do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”. Badanie realizuje Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z firmą IBC Advisory S.A. Chcemy poznać oczekiwania mieszkańców związane z podniesieniem jakości ich życia w metropolii warszawskiej oraz dotyczące rozwoju metropolii warszawskiej […]