A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  14 marca 2022

Rekrutacja do szkół i przedszkola.

Rekrutacja na nowy rok szkolny do przedszkola gminnego trwa od 1 do 31 marca. Szkoły z terenu gminy rekrutacje rozpoczną 21. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Rekrutacja do przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Baranów na rok szkolny 2022/2023 – Urząd Gminy Baranów (gmina-baranow.pl)

Rekrutacja do klas publicznych szkół podstawowych w Gminie Baranów na rok szkolny 2022/2023 – Urząd Gminy Baranów (gmina-baranow.pl)

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]