A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 grudnia 2022

Przebudowa drogi gminnej w miejscowościach Cegłów i Karolina

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”                       WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECHI KRZYSZTOF GRUDKOWSCY ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane: 09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy ścieralnej 10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy […]

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”         

             WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECH
I KRZYSZTOF GRUDKOWSCY
ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane:

09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

W tych dniach droga będzie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego, nie będzie możliwości przejazdu przez miejscowość Karolina. Dodatkowo informujemy, że na linii autobusowej nr 26 Grodzisk Mazowiecki – Kłudno – Kaski, autobus będzie kończył trasę w miejscowości Kłudno i nie będzie przejeżdżał przez miejscowości Karolina, Cegłów, Regów, Kaski.

UWAGA!!! Powyższe terminy są orientacyjne i mogą ulec zmianę w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  18 lipca 2024

Warsztaty w ramach projektu „Aktywni mieszkańcy, silne organizacje – szansą lepszej przyszłości na Ziemi Chełmońskiego”

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, członkiem nieformalnej grupy, aktywnym mieszkańcem zainteresowanym podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru gmin: Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Mszczonów – mamy ofertę dla Ciebie. W ramach projektu możesz skorzystać działań edukacyjnych w postaci: ü  zagadnienia związane z rozwojem osobistym liderek i liderów, ü  przygotowanie wniosku o […]

—  18 lipca 2024

Zajęcia Sportowe dla Dzieci i Młodzieży – Aktywne Wakacje na Boisku

Zajęcia sportowe w Gminie Baranów – podsumowanie pierwszych tygodni wakacji.

—  18 lipca 2024

„Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!”

Zapraszamy młodzież z obszaru działania Stowarzyszenia LGD „Ziemia Chełmońskiego” w wieku 14+, na zajęcia w ramach projektu „Start w nowe życie – ładuj akumulatory!”, dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Dotacja została przyznana uchwałą nr 628/482/24 z dnia 25 marca 2024 roku, w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2024 roku zadań […]