A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 grudnia 2022

Przebudowa drogi gminnej w miejscowościach Cegłów i Karolina

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”                       WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECHI KRZYSZTOF GRUDKOWSCY ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane: 09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy ścieralnej 10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy […]

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”         

             WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECH
I KRZYSZTOF GRUDKOWSCY
ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane:

09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

W tych dniach droga będzie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego, nie będzie możliwości przejazdu przez miejscowość Karolina. Dodatkowo informujemy, że na linii autobusowej nr 26 Grodzisk Mazowiecki – Kłudno – Kaski, autobus będzie kończył trasę w miejscowości Kłudno i nie będzie przejeżdżał przez miejscowości Karolina, Cegłów, Regów, Kaski.

UWAGA!!! Powyższe terminy są orientacyjne i mogą ulec zmianę w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  16 kwietnia 2024

„Moje serce to jest muzyk…”

Szkoła Muzyczna w Kaskach. PSM I i II st. w Żyrardowie – Filia w Kaskach zaprasza na rekrutację!
Nie zwlekaj! To jest Twój czas, aby rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Dołącz do szkoły muzycznej i odkryj swoje prawdziwe talenty muzyczne.
Zapisy do 30.04.2024 r.

—  16 kwietnia 2024

Konkurs Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do 13 maja 2024.