A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 grudnia 2022

Przebudowa drogi gminnej w miejscowościach Cegłów i Karolina

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”                       WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECHI KRZYSZTOF GRUDKOWSCY ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane: 09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy ścieralnej 10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy […]

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”         

             WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECH
I KRZYSZTOF GRUDKOWSCY
ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane:

09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

W tych dniach droga będzie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego, nie będzie możliwości przejazdu przez miejscowość Karolina. Dodatkowo informujemy, że na linii autobusowej nr 26 Grodzisk Mazowiecki – Kłudno – Kaski, autobus będzie kończył trasę w miejscowości Kłudno i nie będzie przejeżdżał przez miejscowości Karolina, Cegłów, Regów, Kaski.

UWAGA!!! Powyższe terminy są orientacyjne i mogą ulec zmianę w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.