A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  08 grudnia 2022

Przebudowa drogi gminnej w miejscowościach Cegłów i Karolina

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”                       WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECHI KRZYSZTOF GRUDKOWSCY ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane: 09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy ścieralnej 10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążąceji warstwy […]

Przebudowa drogi gminnej przebiegającej przez miejscowości Cegłów i Karolina.”         

             WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE GRUD-TRANS S.C. WOJCIECH
I KRZYSZTOF GRUDKOWSCY
ul. Gen. Skokowskiego 6, 96-313 Jaktorów, uprzejmie informuję że w następujących terminach będą prowadzone roboty budowlane:

09.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

10.12.2022 – wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez wbudowanie warstwy wiążącej
i warstwy ścieralnej

W tych dniach droga będzie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego, nie będzie możliwości przejazdu przez miejscowość Karolina. Dodatkowo informujemy, że na linii autobusowej nr 26 Grodzisk Mazowiecki – Kłudno – Kaski, autobus będzie kończył trasę w miejscowości Kłudno i nie będzie przejeżdżał przez miejscowości Karolina, Cegłów, Regów, Kaski.

UWAGA!!! Powyższe terminy są orientacyjne i mogą ulec zmianę w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych

Za utrudnienia przepraszamy.

Przeczytaj także

—  21 marca 2023

Komunikat Lekarza Weterynarii

Urząd Gminy w Baranowie, na podstawie informacji od Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii przekazuje, że w dniach 25 marca do 16 kwietnia 2023 r. w województwie mazowieckim planowana jest akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. W załączeniu szczegóły.

—  20 marca 2023

Wypowiedzenie umowy na dostarczanie wody w przypadku sprzedaży nieruchomości.

Jeśli sprzedałeś swoją nieruchomość, na której jest przyłącze wodociągowe – konieczne jest złożenie wniosku o rozwiązanie umowy na dostarczanie wody i demontaż wodomierza (demontaż w przypadku, gdy umowa nie jest przepisywana na nowego właściciela).

—  20 marca 2023

Nie kupuj! Przygarnij!

Planujesz zakup psa lub kota? Zachęcamy do tego, by zamiast zakupów zwierzęcia zaplanować wizytę w schronisku, gdzie czekają porzucone lub zagubione czworonogi.
W tym roku Gmina Baranów rozpoczęła współpracę ze schroniskiem w Łowiczu – o szczegółach działalności schroniska można poczytać na stronie www.animalsos.pl oraz na facebook’u: Stowarzyszenie Animal Sos – Centrum Adopcyjne Schroniska Psiakowo i Spółka. Zachęcamy do obserwowania! Jeden z odłowionych z naszego terenu psów – biały Puszek – został już adoptowany!
Niestety w lutym i na początku marca konieczne było odłowienie dwóch kolejnych psów. Obydwa zostały prawdopodobnie porzucone. Zachęcamy do zapoznania się z ich profilem – może ktoś z Państwa zdecyduje się na przygarnięcie zwierzęcia?