A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  16 maja 2023

Program „Czyste Powietrze”

Realizacja Programu Priorytetowego Czyste Powietrze na terenie Gminy Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie – stan na dzień 31.03.2023 r. Urząd Gminy w Baranowie przedstawia poniżej dane dotyczące realizacji Programu Czyste Powietrze na terenie naszej Gminy. Informacje zawarte w zestawieniu pobrane zostały z wewnętrznego systemu teleinformatycznego WFOŚIGW w Warszawie i dotyczą okresu od początku trwania Programu […]

Realizacja Programu Priorytetowego Czyste Powietrze na terenie Gminy Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie

– stan na dzień 31.03.2023 r.

Urząd Gminy w Baranowie przedstawia poniżej dane dotyczące realizacji Programu Czyste Powietrze na terenie naszej Gminy.

Informacje zawarte w zestawieniu pobrane zostały z wewnętrznego systemu teleinformatycznego WFOŚIGW w Warszawie i dotyczą okresu od początku trwania Programu „Czyste Powietrze”, tj. od dnia 19.09.2018 r. do dnia 31.03.2023 r.

•    liczba złożonych wniosków o dofinansowanie                176

•    liczba zawartych umów o dofinansowanie                     143

•    liczba zrealizowanych przedsięwzięć                               103

•    kwota wypłaconych dotacji dla przedsięwzięć z terenu Gminy Baranów          1 055 606,50

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy można skorzystać z pomocy przy składaniu wniosków do programu „Czyste Powietrze”.

W punkcie konsultacyjno – informacyjnym, mieszczącym się w siedzibie urzędu, mieszkańcy mogą uzyskać fachową poradę w zakresie wypełnianego wniosku i dofinansowań.

Punkt czynny jest dwa dni w tygodniu:

  • Poniedziałek  w godzinach 8 – 13
  • Środa w godzinach 12 – 17

W celu ułatwienia pracy oraz dla wygody mieszkańców prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na spotkanie telefonicznie pod numerem 46 858 13 59, lub osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańca.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.