—  15 lipca 2021

Pełnomocnik Rządu ds. CPK w sprawie odszkodowań

Przedstawiamy pismo Pełnomocnika Rządu ds. CPK przesłane 12 lipca do włodarzy gmin: Baranów, Teresin, Wiskitki, oraz do przewodniczącego Rady Społecznej ds. CPK. Dołączamy również pismo – komentarz Przewodniczącego Rady Społecznej ds. CPK – Roberta Pindora.

W piśmie od Pana Marcina Horały jest mowa zarówno o konsultacjach społecznych związanych z „Polityką rozwoju lotnictwa cywilnego w Polsce do 2030 r. (z perspektywą do 2040r.) jak i o projekcie zmian ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw.

—  30 lipca 2021

Inwentaryzacja źródeł ciepła

Informujemy, iż w dniach od 02.08.2021 do 30.10.2021 na terenie Gminy Baranów prowadzona będzie kompleksowa inwentaryzacja źródeł ciepła (wszystkich urządzeń grzewczych).

—  28 lipca 2021

Pierwsze posiedzenie Rady

27 lipca odbyło się spotkanie Rady społecznej do spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego. Było to spotkanie podsumowujące i inauguracyjne zarazem.

—  27 lipca 2021

„TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. MAZOWIECKIM. II EDYCJA”

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak – weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!