—  15 lipca 2021

Pełnomocnik Rządu ds. CPK w sprawie odszkodowań

Przedstawiamy pismo Pełnomocnika Rządu ds. CPK przesłane 12 lipca do włodarzy gmin: Baranów, Teresin, Wiskitki, oraz do przewodniczącego Rady Społecznej ds. CPK. Dołączamy również pismo – komentarz Przewodniczącego Rady Społecznej ds. CPK – Roberta Pindora.

W piśmie od Pana Marcina Horały jest mowa zarówno o konsultacjach społecznych związanych z „Polityką rozwoju lotnictwa cywilnego w Polsce do 2030 r. (z perspektywą do 2040r.) jak i o projekcie zmian ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.