—  24 września 2021

Ekologiczni Sąsiedzi – konkurs dla szkół!

Zapraszamy szkoły z naszej gminy do udziału w projekcie ekologicznym, którego łączna pula nagród wyniesie 20 000 PLN.

Konkurs będzie trwał od 1 października 2021 r. do 30 kwietnia 2022r, a udział w nim mogą brać uczniowie klas IV – VII.

Projekt ma na celu zwiększenie świadomości i wrażliwości uczniów na problemy związane z ekologią.

Podzielony on będzie na 7 etapów konkursowych, które będą się odbywały w określonym czasie. Zwycięska klasa dostanie oficjalny tytuł „EKO KLASY” oraz nagrodę w wysokości 5 000 PLN z przeznaczeniem na wycieczkę lub inny wybrany przez siebie cel.

Rozstrzygnięcie nastąpi 15 maja 2022 roku.

Zapraszamy Szkoły do wyłonienia Koordynatorów Projektu, którzy zgłoszą swoją szkołę do 1 października br. do udziału w projekcie.
Zgłaszać się można mailowo: oswiata@gmina-baranow.pl, lub telefonicznie do wydziału oświaty Urzędu Gminy: 46 858-13-50 wew. 264.

Fundatorem nagród i pomysłodawcą jest Feniks Recykling Sp. z o. o.

Partnerem projektu jest Gmina Baranów

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom