—  26 lipca 2021

Aktualności CPK

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego co aktualnie dzieje się w kontekście planowanej budowy CPK oraz co planowane jest w najbliższym czasie

Przypominamy też, że inauguracyjne posiedzenie Rady Społecznej ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego II kadencji odbędzie się w dniu 27 lipca 2021, o godzinie 16.00. Posiedzenie będzie można śledzić za pośrednictwem transmisji online na kanale telewizji Mazowsza Zachodniego: https://www.youtube.com/channel/UCxIT203pKIFdmhxpTtWBQmQW spotkaniu wezmą udział m.in.: prezes spółki Centralny Port Komunikacyjny Mikołaj Wild oraz władze samorządowe.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.