—  10 czerwca 2020

Nowa nawierzchnia na placu zabaw

W dniu dzisiejszym zostaną zakończone prace związane z położeniem nowej bezpiecznej nawierzchni na placu zabaw przy szkole w Kaskach. Fundusze na ten remont zostały zaplanowane w tegorocznym budżecie gminy.

Plac zabaw ma zostać dodatkowo odświeżony przez pracowników szkoły. Nowa nawierzchnia będzie miała postać jednolitą, a nie jak do tej pory formę „płyt” co powinno zapewnić jej większą trwałość i bezpieczeństwo. Jak widać na zdjęciach już na tym etapie prac prezentuje się wspaniale. Plac będzie gotowy do użytku już od 15 czerwca.

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.