—  16 marca 2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie

w związku z działaniami profilaktycznymi mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się covid-19 wywołanej wirusem SARS-COV-2 prosi o ograniczenie wizyt w placówce.

Mieszkańcy proszeni są o załatwianie spraw po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Jednocześnie informujemy, że w związku
z przeciwdziałaniem COVID-19 będziemy zabezpieczać pomoc w postaci zakupu produktów żywnościowych, higienicznych i leków dla osób wymagających wsparcia, tj. Osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i bezdomnym.

W/w osoby lub sąsiedzi tych osób proszeni są kontakt z gops baranów pod numerem telefonu:

(46) 856-03-17

Zgodnie z wytycznymi wojewody mazowieckiego osobom objętym kwarantanną żywność dostarczać będzie:

• Policja
  • Ochotnicza straż pożarna
  • Wojska obrony terytorialnej

po wcześniejszej weryfikacji telefonicznej  przez ośrodek pomocy społecznej.

Kierownik GOPS Baranów

Agnieszka Łopata

—  08 kwietnia 2020

Życzenia Świąteczne

Przekazujemy najserdeczniejsze życzenia od Wójta i pracowników gminy.

—  08 kwietnia 2020

Nowe ogrodzenie przy przedszkolu już czeka na wznowienie zajęć

Z inicjatywy Pani Doroty Bełza – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cegłowie, wykonano prace związane z budową ogrodzenia.

—  07 kwietnia 2020

Lampy solarne w sołectwie Regów zostały wykonane

W ramach środków pochodzących z funduszu sołeckiego sołectwa Regów, zainstalowano dwie kompletne lampy solarne z oprawami LED o mocy 20 W każda.