—  25 maja 2020

Życzenia z okazji 25-lecie Święceń Kapłańskich

25 maja 2020 r. ksiądz proboszcz parafii w Baranowie, Roman Wawrzyniak obchodzi jubileusz 25-lecia kapłaństwa.

Pomimo iż nie  możemy wspólnie radować się tą piękną chwilą to składam najserdeczniejsze życzenia wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego. Niech dobry Bóg darzy Księdza zdrowiem i pokojem, a Matka Boska ma w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski, aby Ksiądz dalej z odwagą kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia. Życzy wójt gminy Baranów – Waldemar Brzywczy – wraz z pracownikami.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.