—  25 maja 2020

Życzenia z okazji 25-lecie Święceń Kapłańskich

25 maja 2020 r. ksiądz proboszcz parafii w Baranowie, Roman Wawrzyniak obchodzi jubileusz 25-lecia kapłaństwa.

Pomimo iż nie  możemy wspólnie radować się tą piękną chwilą to składam najserdeczniejsze życzenia wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego. Niech dobry Bóg darzy Księdza zdrowiem i pokojem, a Matka Boska ma w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski, aby Ksiądz dalej z odwagą kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia. Życzy wójt gminy Baranów – Waldemar Brzywczy – wraz z pracownikami.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

—  11 maja 2022

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie po raz kolejny jest współorganizatorem tej edukacyjnej zabawy na terenie placówki. W tegorocznym konkursie udział swój zgłosiło 10 szkół z terenu powiatu żyrardowskiego oraz grodziskiego nadesłano 115 prac uczniów spośród których przy udziale żyrardowskich plastyków wybrano tegorocznych laureatów oraz osoby wyróżnione.