—  30 kwietnia 2021

Zobowiązania wobec ARiMR w świetle CPK

Od Pana Roberta Pindora – przewodniczącego Rady Społecznej do spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego wpłynęło pismo do Urzędu Gminy w Baranowie.

Pismem tym jest odpowiedź Haliny Szymańskiej – prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na zapytanie, które złożyła Rada Społeczna. Przewodniczący zapytał w swoim piśmie o zobowiązania zaciągnięte przez gospodarstwa i przedsiębiorców w razie konieczności zaprzestania działalności.
O to jaką odpowiedź otrzymał a ARiMR:

—  13 maja 2021

Odpowiedź Prezesa Spółki CPK – Mikołaja Wilda na pismo Wójta Gminy Baranów w związku z nieprawidłowościami podczas prowadzonych prac geodezyjnych i przyrodniczych.

Zgodnie z przesłanymi informacjami prosimy o niezwłoczne zgłaszanie niepokojących mieszkańców incydentów w formie pisemnej do Urzędu Gminy i do Spółki CPK

—  12 maja 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spis bezpieczny dla seniorów

Osoby starsze są szczególnie narażone na działania przestępców podszywających się pod członków rodziny lub policjantów. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021) może być dla przestępców okazją do podobnych oszustw i wyłudzeń.

—  10 maja 2021

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska dziękuje wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Moja Baranowska Ziemia”.