A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 kwietnia 2024

Złóż wniosek na dofinansowanie do zabiegu dla swojego czworonożnego pupila.

Wniosek o dofinansowanie w wysokości 50% do zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt, także właścicielskich już dostępny!
Zachęcamy do skorzystania!

Wniosek o dofinansowanie w wysokości 50% do zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt, także właścicielskich! dostępny jest poniżej i w urzędzie gminy.

Przy dofinansowaniu zabiegów obowiązkowe jest znakowanie zwierzęcia – finansowanie znakowania wynosi 100%!

Zachęcamy do skorzystania! 

Zadanie będzie realizowane do wyczerpania budżetu, przy założeniu, że koszty będą poniesione najpóźniej do 31 sierpnia br.

Najistotniejszym działaniem zapobiegającym bezdomności zwierząt jest ich sterylizacja i kastracja, mające na celu ograniczenie rozrodu oraz znakowanie, umożliwiające identyfikację zwierzęcia w sytuacji zaginięcia. Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania!

Zadanie pn. Zapobieganie bezdomności zwierząt w Gminie Baranów realizowane jest dzięki współfinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w kwocie 10 525 zł.

Darmowe czipowanie zwierząt realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Centralnego Portu Komunikacyjnego dla Gminy Baranów w zakresie zapobiegania bezdomności zwierząt.

Możliwość pobrania wniosku na stronie Urzędu Gminy: https://gmina-baranow.pl/urzad/strefa-interesanta/http-bip-gmina-baranow-pl-sprawy/

lub poniżej

#Mazowszepomaga, #programy wsparcia, #solidarnośćmazowiecka

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.