—  09 kwietnia 2024

Złóż wniosek na dofinansowanie do zabiegu dla swojego czworonożnego pupila.

Wniosek o dofinansowanie w wysokości 50% do zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt, także właścicielskich już dostępny!
Zachęcamy do skorzystania!

Wniosek o dofinansowanie w wysokości 50% do zabiegów sterylizacji i kastracji zwierząt, także właścicielskich! dostępny jest poniżej i w urzędzie gminy.

Przy dofinansowaniu zabiegów obowiązkowe jest znakowanie zwierzęcia – finansowanie znakowania wynosi 100%!

Zachęcamy do skorzystania!

Zadanie będzie realizowane do wyczerpania budżetu, przy założeniu, że koszty będą poniesione najpóźniej do 31 sierpnia br.

Najistotniejszym działaniem zapobiegającym bezdomności zwierząt jest ich sterylizacja i kastracja, mające na celu ograniczenie rozrodu oraz znakowanie, umożliwiające identyfikację zwierzęcia w sytuacji zaginięcia. Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania!

Zadanie pn. Zapobieganie bezdomności zwierząt w Gminie Baranów realizowane jest dzięki współfinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w kwocie 10 525 zł.

Darmowe czipowanie zwierząt realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Centralnego Portu Komunikacyjnego dla Gminy Baranów w zakresie zapobiegania bezdomności zwierząt.

Możliwość pobrania wniosku na stronie Urzędu Gminy: https://gmina-baranow.pl/urzad/strefa-interesanta/http-bip-gmina-baranow-pl-sprawy/

lub poniżej

#Mazowszepomaga, #programy wsparcia, #solidarnośćmazowiecka

—  29 kwietnia 2024

Mazowsze dla sportu – wsparcie na modernizację boiska w Cegłowie

Mazowsze dla sportu – prawie 100 tys. dla Gminy Baranów!!!
Wójt Gminy Baranów Agata Trzop-Szczypiorska przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Kazimierza Szymańskiego, podpisała umowę na łączną wartość 98 142,00 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na modernizację boiska w Cegłowie.