—  06 lutego 2023

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU O WYDANIE DECYZJI O UWARUNKOWANIACH ŚROWODIWSKOWYCH

Szanowni Mieszkańcy Gminy Baranów – WAŻNE!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Baranów – WAŻNE! Przekazujemy na Państwa ręce wniosek o udział w postępowaniu o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pod nazwą „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania.” (dalej w skrócie „Inwestycja”).

Dzięki złożeniu takiego wniosku DO RDOŚ będą mogli Państwo brać czynny udział jako strona w postępowaniu.

Wniosek do pobrania

—  28 marca 2024

Radosnej Wielkanocy

Szanowni Mieszkańcy. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024