—  06 lutego 2023

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU O WYDANIE DECYZJI O UWARUNKOWANIACH ŚROWODIWSKOWYCH

Szanowni Mieszkańcy Gminy Baranów – WAŻNE!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Baranów – WAŻNE! Przekazujemy na Państwa ręce wniosek o udział w postępowaniu o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pod nazwą „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania.” (dalej w skrócie „Inwestycja”).

Dzięki złożeniu takiego wniosku DO RDOŚ będą mogli Państwo brać czynny udział jako strona w postępowaniu.

Wniosek do pobrania

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski