A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  04 stycznia 2022

Zgłaszanie wątpliwości do działań CPK

W związku z pojawiającymi się sygnałami od Mieszkańców Gminy Baranów zachęcamy do pisemnego zgłaszania do Urzędu informacji o działaniach firm wykonujących pracę na zlecenie spółki CPK jeśli działania te budzą wątpliwości bądź zaburzają lub naruszają Państwa prywatność.

Zgłoszeń pisemnych można dokonywać osobiście w Urzędzie Gminy, korzystając z poczty elektronicznej lub za pośrednictwem platformy ePUAP.
e-mail: urzad@gmina-baranow.pl
Skrytka odbiorcza na platformie ePUAP: /UGBAR/SkrytkaESP

Przeczytaj także

—  07 czerwca 2023

Wiwat Rodzina! 4 czerwca 2023 r. Piknik Rodzinny

W ramach obchodów 100-lecia powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie, organizatorzy zaplanowali uroczyste obchody na dwa dni. W sobotę 03 czerwca, odbyła się część oficjalna, pełna wzruszeń i wspomnień, której organizatorem była Dyrekcja  placówki oświatowej w Baranowie wraz gronem pedagogicznym, pracownikami oraz radą rodziców. Natomiast w niedziele 4 czerwca, z inicjatywy  Wójta […]

—  07 czerwca 2023

Wakacje z animatorem w Gminie Baranów

Wójt Gminy zaprasza na wakacje z animatorem w Gminie Baranów.