—  04 stycznia 2022

Zgłaszanie wątpliwości do działań CPK

W związku z pojawiającymi się sygnałami od Mieszkańców Gminy Baranów zachęcamy do pisemnego zgłaszania do Urzędu informacji o działaniach firm wykonujących pracę na zlecenie spółki CPK jeśli działania te budzą wątpliwości bądź zaburzają lub naruszają Państwa prywatność.

Zgłoszeń pisemnych można dokonywać osobiście w Urzędzie Gminy, korzystając z poczty elektronicznej lub za pośrednictwem platformy ePUAP.
e-mail: urzad@gmina-baranow.pl
Skrytka odbiorcza na platformie ePUAP: /UGBAR/SkrytkaESP

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.