—  11 stycznia 2022

Zaproszenie dla par obchodzących Złote Gody w 2022 roku

Urząd Stanu Cywilnego w Baranowie zaprasza wszystkie Pary Małżeńskie, które są zameldowane na pobyt stały na terenie gminy Baranów i zawierały związek małżeński w 1972 roku – do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Zgłoszenia Jubilaci mogą dokonać osobiście lub za pośrednictwem najbliższej rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Baranowie (pokój nr 8), w terminie do dnia 31 stycznia 2022 r.

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski