—  11 stycznia 2022

Zaproszenie dla par obchodzących Złote Gody w 2022 roku

Urząd Stanu Cywilnego w Baranowie zaprasza wszystkie Pary Małżeńskie, które są zameldowane na pobyt stały na terenie gminy Baranów i zawierały związek małżeński w 1972 roku – do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Zgłoszenia Jubilaci mogą dokonać osobiście lub za pośrednictwem najbliższej rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Baranowie (pokój nr 8), w terminie do dnia 31 stycznia 2022 r.

—  22 stycznia 2022

Szczęśliwego Dnia Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu i pociechy ze swoich wnucząt.

—  19 stycznia 2022

Zajęcia dla dzieci

Zapraszamy na atrakcyjne zajęcia dla dzieci w dwóch turnusach (31/01 – 4/02; 7/02 – 11/02). Zajęcia będą się odbywały w Szkole Podstawowej w Baranowie. Dodatkowo przewidziane wyjście na basen i łyżwy. Liczba miejsc ograniczona.

—  19 stycznia 2022

Linie kolejowe CPK

Szanowni Państwo,
na stronie CPK pojawiły się informacje na temat linii kolejowych:
Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe budowy węzła kolejowego Gmina Baranów – Centralny Port Komunikacyjny.