—  11 stycznia 2022

Zaproszenie dla par obchodzących Złote Gody w 2022 roku

Urząd Stanu Cywilnego w Baranowie zaprasza wszystkie Pary Małżeńskie, które są zameldowane na pobyt stały na terenie gminy Baranów i zawierały związek małżeński w 1972 roku – do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Zgłoszenia Jubilaci mogą dokonać osobiście lub za pośrednictwem najbliższej rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Baranowie (pokój nr 8), w terminie do dnia 31 stycznia 2022 r.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.