—  11 stycznia 2022

Zaproszenie dla par obchodzących Złote Gody w 2022 roku

Urząd Stanu Cywilnego w Baranowie zaprasza wszystkie Pary Małżeńskie, które są zameldowane na pobyt stały na terenie gminy Baranów i zawierały związek małżeński w 1972 roku – do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Zgłoszenia Jubilaci mogą dokonać osobiście lub za pośrednictwem najbliższej rodziny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Baranowie (pokój nr 8), w terminie do dnia 31 stycznia 2022 r.

—  25 maja 2022

Ostatni miesiąc na złożenie deklaracji źródeł ciepła! Uniknij wysokiej kary!

Do końca czerwca można składać deklarację Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw.
Ewidencję prowadzi oraz jest jej administratorem minister właściwy do spraw budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.
Obowiązek złożenia deklaracji ciąży na właścicielach lub zarządcach wszystkich budynków – mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym jednorodzinnych, wielorodzinnych czy handlowo-usługowych.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.