—  14 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w miejscowości Kaski

Prace na ul. Długiej w Kaskach zakończone

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Kaski – ul. Długa

Przebudowa drogi polegała na wykonaniu inwestycji o nawierzchni z betonu asfaltowego o długości 360m, w tym również zabezpieczenie poboczy.

100 000,00zł Gmina otrzymała zgodnie z umową dotację ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Wraz z zakończeniem tych prac modernizacyjnych, Kaski otwierają nowy rozdział w rozwoju infrastruktury, co stanowi ważny krok w stronę lepszego życia mieszkańców.