—  15 kwietnia 2021

Z matematyką za pan brat

Dzięki Fundacji mBanku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II biorą udział w dodatkowych zajęciach pod hasłem „Matematyczne rozgrywki”. Projekt skierowany jest do uczniów starszych klas, którzy bawiąc się, grając w gry i tworząc plakaty oraz wykorzystując różne zadania zamieszczone na platformach edukacyjnych, poznają zagadnienia matematyczne i dostrzegają, jak ważna jest nauka.

Projekt rozpoczął się na początku września 2020 roku, ale przez pandemię został przerwany i wznowiony w marcu, dzięki czemu uczniowie mogą dalej wykonywać wszystkie zadania, które zostały dla nich przygotowane przez prowadzącą zajęcia Panią Bożenę Ciężką.

Zajęcia ze względu na swą nietypową formę wzbudzają mnóstwo emocji wśród rywalizujących ze sobą uczestników.

Aneta Krasińska
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Baranowie

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.