A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 lipca 2023

Ważny Dzień – Długo Wyczekiwana  Inwestycja coraz bliżej!

Umowa na „Budowę pierwszej pełnowymiarowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golach” podpisana !

W dniu 26 lipca 2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie została podpisana umowa na realizację tego Zadania z Prezesem Firmy Panem Marcinem Kowalskim.
Wykonawcą inwestycji jest firma EKO-INWEST Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach.

Wartość inwestycji: 6 590 000 zł.

Na realizację zadania Gmina pozyskała dofinansowanie w kwocie 3 820 800,00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na Zadanie Inwestycyjne w Ramach Programu Sportowa Polska – program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2022

Rzeczowa realizacja projektu obejmuje: m.in. budowę sali gimnastycznej o wymiarach areny 16,0 x 29,0 m i wysokości 7,07 m wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym, magazynami sprzętu, budowę łącznika pomiędzy budynkiem sali gimnastycznej a budynkiem szkoły, roboty wykończeniowe, wyposażenie obiektu i zagospodarowanie terenu.

Obiekt będzie miał charakter ogólnodostępny dla wszystkich grup wiekowych w szczególności dla dzieci i młodzieży.

Zgodnie z warunkami umowy zakończenie robót planowane jest na 31.12.2024 roku.

To długo wyczekiwana inwestycja przez Mieszkańców Naszej Gminy.

Wszyscy trzymamy kciuki za jej pomyślną i terminową realizację.

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.