A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  27 lipca 2023

Ważny Dzień – Długo Wyczekiwana  Inwestycja coraz bliżej!

Umowa na „Budowę pierwszej pełnowymiarowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golach” podpisana !

W dniu 26 lipca 2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie została podpisana umowa na realizację tego Zadania z Prezesem Firmy Panem Marcinem Kowalskim.
Wykonawcą inwestycji jest firma EKO-INWEST Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach.

Wartość inwestycji: 6 590 000 zł.

Na realizację zadania Gmina pozyskała dofinansowanie w kwocie 3 820 800,00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na Zadanie Inwestycyjne w Ramach Programu Sportowa Polska – program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2022

Rzeczowa realizacja projektu obejmuje: m.in. budowę sali gimnastycznej o wymiarach areny 16,0 x 29,0 m i wysokości 7,07 m wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym, magazynami sprzętu, budowę łącznika pomiędzy budynkiem sali gimnastycznej a budynkiem szkoły, roboty wykończeniowe, wyposażenie obiektu i zagospodarowanie terenu.

Obiekt będzie miał charakter ogólnodostępny dla wszystkich grup wiekowych w szczególności dla dzieci i młodzieży.

Zgodnie z warunkami umowy zakończenie robót planowane jest na 31.12.2024 roku.

To długo wyczekiwana inwestycja przez Mieszkańców Naszej Gminy.

Wszyscy trzymamy kciuki za jej pomyślną i terminową realizację.

Przeczytaj także

—  19 czerwca 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

—  19 czerwca 2024

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.