—  02 czerwca 2020

Podpisanie umowy na przebudowę poddasza w Golach

W dniu 29.05.2020 r. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Baranów reprezentowaną przez Wójta Gminy a firmą ISSIKON Wiesław Kondratowicz z siedzibą Chylice Kolonia ul. Pomorska 28A, 96-313 Jaktorów.

Przedmiotem podpisanej umowy jest wykonanie robót budowlanych w Szkole Podstawowej w Golach polegających na przebudowie ogólnodostępnego i niekomercyjnego poddasza w celu wykorzystania tej przestrzeni na pracownie i kluby zainteresowań dla mieszkańców gminy.

Wartość podpisanej umowy to 412 150,15 zł brutto, termin zakończenia prac przewidziany jest na dzień 31.08.2020 r. Na realizacje wyżej wymienionych prac Gmina Baranów uzyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w kwocie 241 031,00 zł.

—  02 lutego 2023

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów.

—  30 stycznia 2023

Komunikat Rady Społecznej ds. CPK

W związku z informacjami Spółki CPK o możliwym uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej – Rada Społeczna ds. CPK wydała komunikat.

—  25 stycznia 2023

Ferie w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w programie „FERIE W GMINIE BARANÓW”