—  02 czerwca 2020

Podpisanie umowy na przebudowę poddasza w Golach

W dniu 29.05.2020 r. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Baranów reprezentowaną przez Wójta Gminy a firmą ISSIKON Wiesław Kondratowicz z siedzibą Chylice Kolonia ul. Pomorska 28A, 96-313 Jaktorów.

Przedmiotem podpisanej umowy jest wykonanie robót budowlanych w Szkole Podstawowej w Golach polegających na przebudowie ogólnodostępnego i niekomercyjnego poddasza w celu wykorzystania tej przestrzeni na pracownie i kluby zainteresowań dla mieszkańców gminy.

Wartość podpisanej umowy to 412 150,15 zł brutto, termin zakończenia prac przewidziany jest na dzień 31.08.2020 r. Na realizacje wyżej wymienionych prac Gmina Baranów uzyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w kwocie 241 031,00 zł.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.