—  02 czerwca 2020

Podpisanie umowy na przebudowę poddasza w Golach

W dniu 29.05.2020 r. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Baranów reprezentowaną przez Wójta Gminy a firmą ISSIKON Wiesław Kondratowicz z siedzibą Chylice Kolonia ul. Pomorska 28A, 96-313 Jaktorów.

Przedmiotem podpisanej umowy jest wykonanie robót budowlanych w Szkole Podstawowej w Golach polegających na przebudowie ogólnodostępnego i niekomercyjnego poddasza w celu wykorzystania tej przestrzeni na pracownie i kluby zainteresowań dla mieszkańców gminy.

Wartość podpisanej umowy to 412 150,15 zł brutto, termin zakończenia prac przewidziany jest na dzień 31.08.2020 r. Na realizacje wyżej wymienionych prac Gmina Baranów uzyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w kwocie 241 031,00 zł.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.