A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  06 września 2023

Umowa na Modernizację Sanitariatów podpisana !

W dniu 29 sierpnia 2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie została podpisana umowa z firma Tob-Mar z Bieniewic, na realizację zadania pt. „Poprawa jakości funkcjonowania świetlicy wiejskiej w Bożej Woli poprzez modernizację sanitariatów”. Wartość inwestycji: 139 800 zł. Na realizację zadania Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 111 866,81 zł w ramach programu wsparcia Mazowsze dla Lokalnych Centrów Integracyjnych […]

W dniu 29 sierpnia 2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie została podpisana umowa z firma Tob-Mar z Bieniewic, na realizację zadania pt. „Poprawa jakości funkcjonowania świetlicy wiejskiej w Bożej Woli poprzez modernizację sanitariatów”. Wartość inwestycji: 139 800 zł.

Na realizację zadania Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 111 866,81 zł w ramach programu wsparcia Mazowsze dla Lokalnych Centrów Integracyjnych 2023 udzielonej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wykonawca już rozpoczął działania. Zgodnie z warunkami umowy zakończenie robót planowane jest na 15.10.2023 roku.

Świetlica wiejska funkcjonuje w budynku OSP w Bożej Woli. W świetlicy mają swoją siedzibę  Koło Gospodyń Wiejskich Boża Wola Tworzymy z Pasją oraz Uczniowski Klub Sportowy „Siła”. 

Poprzez wykonanie przebudowy sanitariatów, budynek w którym funkcjonuje zarówno świetlica wiejska jak i biblioteka będzie lepiej i  pozytywnie postrzegany przez potencjalnych użytkowników, mieszkańców gminy, chcących skorzystać z oferty jaka proponują te placówki.

Przeczytaj także

—  19 września 2023

Aktualizacja harmonogramu spotkań sołeckich w sprawie przeznaczenia środków z funduszy sołeckich

Wójt Gminy Baranów serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie w sprawie przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na 2023 rok, zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

—  21 września 2023

Komunikat Komendy Głównej Policji

W dniach 25.09 – 30.09 policja planuje przeprowadzić ćwiczenia. Jednocześnie Komenda Główna Policji informuje, że w tym czasie będą mogły być wykorzystywane drony, a ćwiczenia za zgodą CPK będą również prowadzone przy udziale PSP z Grodziska Mazowieckiego, któremu podlega ten teren.  Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach 9.30-21.30 w zależności od potrzeb szkoleniowych i możliwości realizacji […]

—  21 września 2023

Podziękowanie dla Feniks Recykling Sp. z o.o.

W dniu 14.09 gościliśmy właściciela firmy Feniks Recykling Sp. z o.o. Pana Andrzeja Kopeć. Wizyta ta była nie tylko miłym spotkaniem, ale również okazją do podziękowania za długoletnie wsparcie jakie jest udzielane na terenie naszej Gminy.