—  06 września 2023

Umowa na Modernizację Sanitariatów podpisana !

W dniu 29 sierpnia 2023 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie została podpisana umowa z firma Tob-Mar z Bieniewic, na realizację zadania pt. „Poprawa jakości funkcjonowania świetlicy wiejskiej w Bożej Woli poprzez modernizację sanitariatów”. Wartość inwestycji: 139 800 zł. Na realizację zadania Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 111 866,81 zł w ramach programu wsparcia Mazowsze dla Lokalnych Centrów Integracyjnych […]

Na realizację zadania Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 111 866,81 zł w ramach programu wsparcia Mazowsze dla Lokalnych Centrów Integracyjnych 2023 udzielonej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wykonawca już rozpoczął działania. Zgodnie z warunkami umowy zakończenie robót planowane jest na 15.10.2023 roku.

Świetlica wiejska funkcjonuje w budynku OSP w Bożej Woli. W świetlicy mają swoją siedzibę  Koło Gospodyń Wiejskich Boża Wola Tworzymy z Pasją oraz Uczniowski Klub Sportowy „Siła”.

Poprzez wykonanie przebudowy sanitariatów, budynek w którym funkcjonuje zarówno świetlica wiejska jak i biblioteka będzie lepiej i  pozytywnie postrzegany przez potencjalnych użytkowników, mieszkańców gminy, chcących skorzystać z oferty jaka proponują te placówki.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.