A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 maja 2024

Światłowód w Gminie Baranów

Dnia 5 kwietnia 2024 r. poinformowaliśmy Państwa o podpisaniu listu intencyjnego z firmą NETFALA, która ma zapewnić światłowód dla mieszkańców Gminy Baranów. W związku z pojawiającymi się pytaniami zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za projekt: Aleksander Parśniak tel. 22 350 47 00 tel. kom. 732 152 800 Pan Aleksander odpowie na Państwa pytania i […]

Dnia 5 kwietnia 2024 r. poinformowaliśmy Państwa o podpisaniu listu intencyjnego z firmą NETFALA, która ma zapewnić światłowód dla mieszkańców Gminy Baranów. W związku z pojawiającymi się pytaniami zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za projekt:

Aleksander Parśniak

tel. 22 350 47 00

tel. kom. 732 152 800

Pan Aleksander odpowie na Państwa pytania i wątpliwości.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.