—  29 października 2021

Stanowisko Rady Społecznej w sprawie wywłaszczeń.

Szanowni Mieszkańcy publikujemy Stanowisko Rady Społecznej ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dotyczące wywłaszczeń nieruchomości w miejscowości Kiedrzyń w związku z rozbudową Portu Lotniczego Radom Sadków.

Rada Społeczna monitorując sprawę zwraca uwagę Mieszkańców na te nieprawidłowości i prosi o czujność przy tego typu zdarzeniach.

—  01 grudnia 2021

Rzecznik Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Gminie Baranów

08 listopada br. Wójt Gminy Baranów podpisała porozumienie o współpracy z Województwem Mazowieckim, w imieniu którego działa Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

—  01 grudnia 2021

Szkoła w Baranowie z nowym placem zabaw!

30 listopada rozpoczęły się prace związane z remontem placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Baranowie. Nowy plac ma zostać ukończony do 15 grudnia.

—  30 listopada 2021

Aniołki dla DPS-u

Szkoła Podstawowa w Bożej Woli organizuje kolejną edycję akcji „Aniołki dla DPS-u”. Włączając się do niej pomagamy pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Bramkach