A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  31 stycznia 2024

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Kalendarz wyborczy 2024

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi 7 kwietnia 2024 r. udostępniamy Państwu kalendarz wyborczy, który znajduje się w linku poniżej.

Jest to przekierowanie na stronę BIP Urzędu Gminy w Baranowie.

http://bip.gmina-baranow.pl/wiadomosci/12980/wiadomosc/732693/rozporzadzenie_prezesa_rady_ministrow_w_sprawie_zarzadzenia_wybo

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.