—  09 czerwca 2020

Remont szkoły w Baranowie rozpoczęty

Z inicjatywy Waldemara Brzywczego – Wójta Gminy Baranów dziś rozpoczęły się prace remontowe w szkole w Baranowie, która od kilkudziesięciu lat nie przechodziła poważnych remontów. Wymienione zostaną grzejniki w całym obiekcie, co pozwoli na oszczędności w okresie zimowym.

Wymianie ulegną także wszystkie drzwi na piętrze oraz zostanie przeprowadzony gruntowny remont dwóch najbardziej zniszczonych klas.

Dzięki Sołectwu Baranów, które przekazało swoje fundusze w wysokości 20 tysięcy złotych wymiana wszystkich grzejników jest możliwa za co Wójt, Dyrektor i wychowankowie szkoły bardzo dziękują.

—  02 lutego 2023

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów.

—  30 stycznia 2023

Komunikat Rady Społecznej ds. CPK

W związku z informacjami Spółki CPK o możliwym uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej – Rada Społeczna ds. CPK wydała komunikat.

—  25 stycznia 2023

Ferie w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w programie „FERIE W GMINIE BARANÓW”