—  09 czerwca 2020

Remont szkoły w Baranowie rozpoczęty

Z inicjatywy Waldemara Brzywczego – Wójta Gminy Baranów dziś rozpoczęły się prace remontowe w szkole w Baranowie, która od kilkudziesięciu lat nie przechodziła poważnych remontów. Wymienione zostaną grzejniki w całym obiekcie, co pozwoli na oszczędności w okresie zimowym.

Wymianie ulegną także wszystkie drzwi na piętrze oraz zostanie przeprowadzony gruntowny remont dwóch najbardziej zniszczonych klas.

Dzięki Sołectwu Baranów, które przekazało swoje fundusze w wysokości 20 tysięcy złotych wymiana wszystkich grzejników jest możliwa za co Wójt, Dyrektor i wychowankowie szkoły bardzo dziękują.

—  02 grudnia 2020

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.

—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

—  20 listopada 2020

Żurawie Powiatu Grodziskiego

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku. Szczegóły i formularze na www.zurawie.org.pl