—  09 czerwca 2020

Remont szkoły w Baranowie rozpoczęty

Z inicjatywy Waldemara Brzywczego – Wójta Gminy Baranów dziś rozpoczęły się prace remontowe w szkole w Baranowie, która od kilkudziesięciu lat nie przechodziła poważnych remontów. Wymienione zostaną grzejniki w całym obiekcie, co pozwoli na oszczędności w okresie zimowym.

Wymianie ulegną także wszystkie drzwi na piętrze oraz zostanie przeprowadzony gruntowny remont dwóch najbardziej zniszczonych klas.

Dzięki Sołectwu Baranów, które przekazało swoje fundusze w wysokości 20 tysięcy złotych wymiana wszystkich grzejników jest możliwa za co Wójt, Dyrektor i wychowankowie szkoły bardzo dziękują.

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.