—  09 czerwca 2020

Remont szkoły w Baranowie rozpoczęty

Z inicjatywy Waldemara Brzywczego – Wójta Gminy Baranów dziś rozpoczęły się prace remontowe w szkole w Baranowie, która od kilkudziesięciu lat nie przechodziła poważnych remontów. Wymienione zostaną grzejniki w całym obiekcie, co pozwoli na oszczędności w okresie zimowym.

Wymianie ulegną także wszystkie drzwi na piętrze oraz zostanie przeprowadzony gruntowny remont dwóch najbardziej zniszczonych klas.

Dzięki Sołectwu Baranów, które przekazało swoje fundusze w wysokości 20 tysięcy złotych wymiana wszystkich grzejników jest możliwa za co Wójt, Dyrektor i wychowankowie szkoły bardzo dziękują.

—  18 czerwca 2021

Konkurs ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” rozstrzygnięty

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego każdego roku gromadzi liczne grono uczestników.

—  16 czerwca 2021

Zlot Rowerowy Osiny 2021

20 czerwca, w niedzielę odbędzie się zlot rowerowy, który startuje o godzinie 14:00 jednocześnie z Baranowa, Kask i Bożej Woli do Osin.

—  14 czerwca 2021

Odbiór folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów. Z informacji uzyskanych z wykonawcą zadania, może wystąpić sytuacja dobrania dodatkowych ilości odpadu w celu wywiązania się z umowy podpisanej z Gminą.