—  09 czerwca 2020

Remont szkoły w Baranowie rozpoczęty

Z inicjatywy Waldemara Brzywczego – Wójta Gminy Baranów dziś rozpoczęły się prace remontowe w szkole w Baranowie, która od kilkudziesięciu lat nie przechodziła poważnych remontów. Wymienione zostaną grzejniki w całym obiekcie, co pozwoli na oszczędności w okresie zimowym.

Wymianie ulegną także wszystkie drzwi na piętrze oraz zostanie przeprowadzony gruntowny remont dwóch najbardziej zniszczonych klas.

Dzięki Sołectwu Baranów, które przekazało swoje fundusze w wysokości 20 tysięcy złotych wymiana wszystkich grzejników jest możliwa za co Wójt, Dyrektor i wychowankowie szkoły bardzo dziękują.

—  12 lipca 2024

Tygodniowe Wakacje z Animatorem – Niezapomniane Przygody dla Dzieci

W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z naszej gminy miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Urząd Gminy w Baranowie. Tygodniowe Wakacje z Animatorem były pełne radości, przygód i niezapomnianych wrażeń. Program zajęć obfitował w różnorodne atrakcje, które zapewniły najmłodszym mnóstwo zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Frajdalandia – Kraina Niekończącej się Zabawy Wizyta […]

—  10 lipca 2024

Jak radzić sobie z upałem?

Prognozy pogody nie pozostawiają wątpliwości — nadciągają upały. Temperatura może sięgnąć nawet 35° Celsjusza, dlatego warto wiedzieć, jak zachować zdrowie i dobre samopoczucie w tych ekstremalnych warunkach temperaturowych.