—  04 listopada 2020

Remont drogi w Holendrach Baranowskich

Od 3 listopada bieżącego roku rozpoczyna się remont drogi powiatowej 1516W w Holendrach Baranowskich prowadzącej do Starych Bud.

Stan nawierzchni na remontowanym odcinku wymaga natychmiastowej naprawy. Mieszkańcy korzystający z drogi „Kaskiej”, jak ją nazywają, uskarżają się od dłuższego czasu na jej zły stan. Teraz ta droga doczeka się remontu, prace będzie prowadziła firma EFEKT Sp. z o.o. i czasowo wyłączy jej fragment z użytkowania. Remont prawdopodobnie potrwa do końca listopada. Poniżej zamieszczamy mapkę z objazdem remontowanego odcinka.

—  02 grudnia 2020

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.

—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

—  20 listopada 2020

Żurawie Powiatu Grodziskiego

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku. Szczegóły i formularze na www.zurawie.org.pl