—  04 listopada 2020

Remont drogi w Holendrach Baranowskich

Od 3 listopada bieżącego roku rozpoczyna się remont drogi powiatowej 1516W w Holendrach Baranowskich prowadzącej do Starych Bud.

Stan nawierzchni na remontowanym odcinku wymaga natychmiastowej naprawy. Mieszkańcy korzystający z drogi „Kaskiej”, jak ją nazywają, uskarżają się od dłuższego czasu na jej zły stan. Teraz ta droga doczeka się remontu, prace będzie prowadziła firma EFEKT Sp. z o.o. i czasowo wyłączy jej fragment z użytkowania. Remont prawdopodobnie potrwa do końca listopada. Poniżej zamieszczamy mapkę z objazdem remontowanego odcinka.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.