—  04 listopada 2020

Remont drogi w Holendrach Baranowskich

Od 3 listopada bieżącego roku rozpoczyna się remont drogi powiatowej 1516W w Holendrach Baranowskich prowadzącej do Starych Bud.

Stan nawierzchni na remontowanym odcinku wymaga natychmiastowej naprawy. Mieszkańcy korzystający z drogi „Kaskiej”, jak ją nazywają, uskarżają się od dłuższego czasu na jej zły stan. Teraz ta droga doczeka się remontu, prace będzie prowadziła firma EFEKT Sp. z o.o. i czasowo wyłączy jej fragment z użytkowania. Remont prawdopodobnie potrwa do końca listopada. Poniżej zamieszczamy mapkę z objazdem remontowanego odcinka.

—  18 czerwca 2021

Konkurs ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” rozstrzygnięty

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego każdego roku gromadzi liczne grono uczestników.

—  16 czerwca 2021

Zlot Rowerowy Osiny 2021

20 czerwca, w niedzielę odbędzie się zlot rowerowy, który startuje o godzinie 14:00 jednocześnie z Baranowa, Kask i Bożej Woli do Osin.

—  14 czerwca 2021

Odbiór folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów. Z informacji uzyskanych z wykonawcą zadania, może wystąpić sytuacja dobrania dodatkowych ilości odpadu w celu wywiązania się z umowy podpisanej z Gminą.