—  04 listopada 2020

Remont drogi w Holendrach Baranowskich

Od 3 listopada bieżącego roku rozpoczyna się remont drogi powiatowej 1516W w Holendrach Baranowskich prowadzącej do Starych Bud.

Stan nawierzchni na remontowanym odcinku wymaga natychmiastowej naprawy. Mieszkańcy korzystający z drogi „Kaskiej”, jak ją nazywają, uskarżają się od dłuższego czasu na jej zły stan. Teraz ta droga doczeka się remontu, prace będzie prowadziła firma EFEKT Sp. z o.o. i czasowo wyłączy jej fragment z użytkowania. Remont prawdopodobnie potrwa do końca listopada. Poniżej zamieszczamy mapkę z objazdem remontowanego odcinka.

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.