—  04 listopada 2020

Remont drogi w Holendrach Baranowskich

Od 3 listopada bieżącego roku rozpoczyna się remont drogi powiatowej 1516W w Holendrach Baranowskich prowadzącej do Starych Bud.

Stan nawierzchni na remontowanym odcinku wymaga natychmiastowej naprawy. Mieszkańcy korzystający z drogi „Kaskiej”, jak ją nazywają, uskarżają się od dłuższego czasu na jej zły stan. Teraz ta droga doczeka się remontu, prace będzie prowadziła firma EFEKT Sp. z o.o. i czasowo wyłączy jej fragment z użytkowania. Remont prawdopodobnie potrwa do końca listopada. Poniżej zamieszczamy mapkę z objazdem remontowanego odcinka.

—  02 lutego 2023

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów.

—  30 stycznia 2023

Komunikat Rady Społecznej ds. CPK

W związku z informacjami Spółki CPK o możliwym uzyskaniu decyzji lokalizacyjnej – Rada Społeczna ds. CPK wydała komunikat.

—  25 stycznia 2023

Ferie w Gminie Baranów

Wójt Gminy Baranów zaprasza dzieci z naszej gminy do udziału w programie „FERIE W GMINIE BARANÓW”