A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 maja 2023

Raport środowiskowy – uwagi i wnioski

Raport środowiskowy – uwagi i wnioski, wspólna inicjatywa samorządów.

W dniu 05.05.2023 r. dzięki inicjatywie m.in naszej gminy – Samorządy 12 gmin  wspólnie złożyły wniosek/uwagi do  Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w oparciu o  niezależną Opinię Dotyczącą: kwalifikacji przedsięwzięcia, oddziaływania hałasu lotniczego, oddziaływania hałasu drogowego.

Poniżej pismo i opinia

W dniu 05.05.2023 r. gmina Baranów również indywidualnie złożyła wiosek/ uwagi do RDOŚ – pismo poniżej.

Mam nadzieję, że nasze wnioski zostaną wzięte pod uwagę przez RDOŚ!

Wszyscy Mieszkańcy, którzy za pośrednictwem gminy złożyli swoje uwagi do RDOŚ, mogą odebrać kopie z potwierdzeniem złożenia.

Dziękujemy za zaangażowanie i cenne uwagi w trosce o przyszłość naszej Małej Ojczyzny!

Wójt Gminy Baranów – Agata Trzop-Szczypiorska   

Przeczytaj także

—  13 czerwca 2024

System QMP – Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego

Zachęcamy do zapoznanie się z materiałem który przybliży Państwu System QMP oraz wskaże korzyści.

—  12 czerwca 2024

Debata nad raportem o stanie Gminy

Zgodnie z art. 28aa ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Gminy raport o stanie gminy.Na Sesji Rady Gminy nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę, w trakcie której mieszkańcy mogą zabierać głos. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos […]

—  12 czerwca 2024

XII Rodzinny Zlot Rowerowy

Program i Regulamin XII Zlotu Rowerowego OSINY 2024 Organizator: Wójt Gminy Baranów ,Urząd Gminy Baranów Patronat : Starosta Powiatu Grodziskiego Cele : Promocja Aktywnego spędzania czasu dzieci i dorosłych z terenu Gminy Baranów i Powiatu Grodziskiego. Termin i miejsce: 23.06.2024 zlot drogami gminnymi i powiatowymi ,leżącymi na terenie Gminy Baranów. Program szczegółowy zlotu rowerowego Osiny […]