—  09 września 2020

Projekt zmian do ustawy o CPK

W dniu 7 września 2020 Rada Społeczna ds. CPK otrzymała od spółki Centralny Port Komunikacyjny projekt zmian do ustawy o Centralnym Porcie Komunikacyjnym z dnia 10 maja 2018. Dokument ten zawiera szereg istotnych uregulowań, zwłaszcza dla właścicieli nieruchomości, które w przyszłości mogą zostać przeznaczone na potrzeby planowanego CPK.

Przekazujemy Państwu otrzymany projekt abyście Państwo mogli się z nim zapoznać i zgłosić do nas swoje uwagi.

Prosimy o zgłaszanie uwag na adres: rada@spoleczna.net do 18 września 2020, do godziny 10.00.

Na podstawie tych konsultacji oraz pracy własnej Rada Społeczna ds. CPK przygotuje zbiorczy dokument z uwagami do otrzymanego projektu oraz przekaże pisemną odpowiedź spółce Centralny Port Komunikacyjny. Odpowiedź tę opublikujemy na stronach urzędów gmin: Baranów, Teresin, Wiskitki.

Robert Pindor

Przewodniczący Rady Społecznej ds. CPK

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.