A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 maja 2021

Próby podszywania się pod CPK

W ostatnich dniach otrzymaliśmy szereg sygnałów od mieszkańców o osobach próbujących się podszywać pod pracowników Centralnego Portu Komunikacyjnego. W związku z tym podjęliśmy stosowne działania w celu udaremnienia potencjalnych prób oszustwa.

Ponieważ osoby te podają nieprawdziwe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć, w tym rzekomego terminu jego zakończenia i próbują nakłonić mieszkańców do ujawniania swoich danych osobowych, również szczegółów dotyczących rachunku bankowego, pragniemy przestrzec wszystkich mieszkańców gmin Baranów, Teresin i Wiskitki przed ujawnianiem takich informacji.

Prosimy wszystkich o czujność oraz zgłaszanie takich incydentów Spółce lub odpowiednim służbom państwowym, aby udaremnić analogiczne potencjalne próby oszustwa.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.