A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 maja 2021

Próby podszywania się pod CPK

W ostatnich dniach otrzymaliśmy szereg sygnałów od mieszkańców o osobach próbujących się podszywać pod pracowników Centralnego Portu Komunikacyjnego. W związku z tym podjęliśmy stosowne działania w celu udaremnienia potencjalnych prób oszustwa.

Ponieważ osoby te podają nieprawdziwe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć, w tym rzekomego terminu jego zakończenia i próbują nakłonić mieszkańców do ujawniania swoich danych osobowych, również szczegółów dotyczących rachunku bankowego, pragniemy przestrzec wszystkich mieszkańców gmin Baranów, Teresin i Wiskitki przed ujawnianiem takich informacji.

Prosimy wszystkich o czujność oraz zgłaszanie takich incydentów Spółce lub odpowiednim służbom państwowym, aby udaremnić analogiczne potencjalne próby oszustwa.

Przeczytaj także

—  04 grudnia 2023

Zakończona modernizacja drogi w Stanisławowie

Zakończono długo oczekiwane prace modernizacyjne drogi w miejscowości Stanisławów.

—  01 grudnia 2023

Maja Kuran i kolejny złoty medal w boksie

Międzynarodowy Puchar Polski U-15 w Boksie

—  01 grudnia 2023

PERŁY MAZOWSZA

Ruszyły zapisy do VIII edycji wyjątkowego plebiscytu Perły Mazowsza, w którym to mieszkańcy wybierają wyjątkowych przedsiębiorców, instytucje, wydarzenia i ludzi sportu oraz kultury.