A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  26 maja 2021

Próby podszywania się pod CPK

W ostatnich dniach otrzymaliśmy szereg sygnałów od mieszkańców o osobach próbujących się podszywać pod pracowników Centralnego Portu Komunikacyjnego. W związku z tym podjęliśmy stosowne działania w celu udaremnienia potencjalnych prób oszustwa.

Ponieważ osoby te podają nieprawdziwe informacje na temat Programu Dobrowolnych Nabyć, w tym rzekomego terminu jego zakończenia i próbują nakłonić mieszkańców do ujawniania swoich danych osobowych, również szczegółów dotyczących rachunku bankowego, pragniemy przestrzec wszystkich mieszkańców gmin Baranów, Teresin i Wiskitki przed ujawnianiem takich informacji.

Prosimy wszystkich o czujność oraz zgłaszanie takich incydentów Spółce lub odpowiednim służbom państwowym, aby udaremnić analogiczne potencjalne próby oszustwa.

Przeczytaj także

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.