—  03 kwietnia 2020

Prace przy Świetlicy w Drybusie trwają

Przedstawiamy zdjęcia obrazujące aktualny poziom zaawansowania realizacji przedmiotowej inwestycji.

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku świetlicy wiejskiej dla mieszkańców wsi Drybus.  Budynek przeznaczony jest do czasowego wykorzystywania na potrzeby zebrań społecznych, miejsca spotkań seniorów i młodzieży.  Budynek jest jednokondygnacyjny a układ funkcjonalny zlokalizowany na parterze, powierzchnia użytkowa budynku wyniesie 107m2.
Umowa z Wykonawcą została podpisana w Grudniu 2019 r. planowany termin zakończenia prac to październik 2020 r. Całkowita wartość robót wynosi 471 336,00 zł brutto.

—  16 kwietnia 2021

Konkurs Plastyczny „Moja Baranowska Ziemia”

Wójt Gminy Baranów zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Baranów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi.
Prace konkursowe powinny przedstawiać to jak dbamy LUB możemy zadbać o środowisko naturalne w naszej gminie.

—  16 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny 2021 – spisz się przez telefon!

Podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Co jeśli nie masz komputera lub Internetu? Nie przejmuj się, dla Ciebie też istnieje wygodna i bezpieczna opcja: spis przez telefon. Pomoże Ci w tym infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99.

—  14 kwietnia 2021

Utylizacja wyrobów zawierających azbest dla mieszkańców Gminy Baranów.

Wzorem ubiegłego roku mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Gmina Baranów w roku 2021 wystąpi do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie inwestycji polegającej na utylizacji wyrobów zawierających azbest.