—  03 kwietnia 2020

Prace przy Świetlicy w Drybusie trwają

Przedstawiamy zdjęcia obrazujące aktualny poziom zaawansowania realizacji przedmiotowej inwestycji.

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku świetlicy wiejskiej dla mieszkańców wsi Drybus.  Budynek przeznaczony jest do czasowego wykorzystywania na potrzeby zebrań społecznych, miejsca spotkań seniorów i młodzieży.  Budynek jest jednokondygnacyjny a układ funkcjonalny zlokalizowany na parterze, powierzchnia użytkowa budynku wyniesie 107m2.
Umowa z Wykonawcą została podpisana w Grudniu 2019 r. planowany termin zakończenia prac to październik 2020 r. Całkowita wartość robót wynosi 471 336,00 zł brutto.

—  15 stycznia 2021

Szkoły przygotowane na powrót uczniów klas I-III

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej. Zgodnie z informacją przekazaną od dyrektorów wszystkie baranowskie szkoły dostosowały swoją pracę do wytycznych sanitarnych oraz rozwiązań przygotowanych przez rząd i czekają na przyjęcie uczniów.

—  13 stycznia 2021

Informacja w sprawie szczepień COVID-19

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów punkt szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zlokalizowany jest w NZOZ w Golach.

—  11 stycznia 2021

Baranowski Bon Żłobkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie prowadzi nabór wniosków o przyznanie świadczenia pieniężnego na rzecz rodziny pod nazwą „Baranowski Bon Żłobkowy”. Program pilotażowy został wprowadzony na okres 01.01.2021 r.
do 31.12.2021 r.