—  03 kwietnia 2020

Prace przy Świetlicy w Drybusie trwają

Przedstawiamy zdjęcia obrazujące aktualny poziom zaawansowania realizacji przedmiotowej inwestycji.

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku świetlicy wiejskiej dla mieszkańców wsi Drybus.  Budynek przeznaczony jest do czasowego wykorzystywania na potrzeby zebrań społecznych, miejsca spotkań seniorów i młodzieży.  Budynek jest jednokondygnacyjny a układ funkcjonalny zlokalizowany na parterze, powierzchnia użytkowa budynku wyniesie 107m2.
Umowa z Wykonawcą została podpisana w Grudniu 2019 r. planowany termin zakończenia prac to październik 2020 r. Całkowita wartość robót wynosi 471 336,00 zł brutto.

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie III Sesji Rady Gminy Baranów. 26 czerwca 2024 r. godz. 16:00 OSP Baranów

Odkrywamy nasze dziedzictwo – V edycja konkursu fotograficznego

Celem tegorocznej edycji konkursu jest rozbudzenie wnikliwego oka fotografów i fotografek w poszukiwaniu elementów przestrzeni budujących tożsamość miast, miasteczek i wsi naszego regionu. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na kompozycję: placów, ulic, parków, alei, dróg, a także wartości naszego lokalnego krajobrazu.

—  19 czerwca 2024

„Odkrywamy talenty” na Mazowszu. Kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnością „Odkrywamy Talenty”. Z okazji jubileuszu 25-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmi: „Mazowsze w moim sercu, talent w moich rękach”. Jest to doskonała okazja, by pokazać nasz region w sztuce.