—  03 kwietnia 2020

Prace przy Świetlicy w Drybusie trwają

Przedstawiamy zdjęcia obrazujące aktualny poziom zaawansowania realizacji przedmiotowej inwestycji.

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku świetlicy wiejskiej dla mieszkańców wsi Drybus.  Budynek przeznaczony jest do czasowego wykorzystywania na potrzeby zebrań społecznych, miejsca spotkań seniorów i młodzieży.  Budynek jest jednokondygnacyjny a układ funkcjonalny zlokalizowany na parterze, powierzchnia użytkowa budynku wyniesie 107m2.
Umowa z Wykonawcą została podpisana w Grudniu 2019 r. planowany termin zakończenia prac to październik 2020 r. Całkowita wartość robót wynosi 471 336,00 zł brutto.

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski