—  30 kwietnia 2021

Prace drogowe w Bożej Woli

Trwa remont drogi powiatowej 1507W w Bożej Woli. W związku z prowadzonymi pracami droga zostanie czasowo zamknięta. Przedstawiamy schemat objazdu.

Droga powiatowa 1507W w Bożej Woli jest przebudowywana już od końca 2020 roku. Teraz nastąpi zamknięcie odcinka ulicy 1 maja do przejazdu oraz ulicy Sadowej w całości od 5 maja 2021r do 31 sierpnia 2021r. Drogowcy pomimo prowadzonych prac umożliwią Mieszkańcom dojazd do swoich posesji znajdujących się przy tych ulicach jak i do ulic odchodzących od nich takich jak: Owocowa, Pałacowa, Słoneczna, Szkolna, Strażacka, Kolejowa i Dworcowa, które nie mają możliwości dojazdu z innej strony. Umieszczone znaki będą informować o objeździe i prowadzonych pracach. Ochotnicza Straż Pożarna w Bożej Woli aby ułatwić ruch pieszych i rowerzystów otworzyła bramy terenu OSP łącząc ulicę Parkową i Strażacką, skracając w ten sposób drogę do ulicy Szkolnej. Z tego skrótu nie skorzystają kierowcy. Samochodom przejazd przez teren OSP jest zabroniony!

—  12 kwietnia 2024

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy….

Od 2018 roku ( w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości) Szkoła w Bożej Woli bierze udział w ogólnopolskim konkursie Do Hymnu. Zadaniem uczestników jest grupowe wykonanie jednogłosowo, „a cappella” przez możliwie największą liczbę uczniów szkoły: hymnu narodowego oraz 2 pieśni hymnicznych.

—  11 kwietnia 2024

Parking przy PKP Boża Wola – prace naprawcze!!!

W dniu 13 kwietnia 2024 (sobota) będą prowadzone prace przy równaniu nawierzchni PARKINGU przy PKP Boża Wola.
W związku z powyższym obowiązuje bezwzględny zakaz  parkowania samochodów w tym dniu.
W przypadku nie zastosowania się do zakazu pojazdy pozostawione zostaną odholowane na koszt właścicieli.

—  11 kwietnia 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata