—  31 maja 2022

Posiedzenie doraźnej komisji ds. planowanej budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego

Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego budzi wiele wątpliwości i niepokojów wśród osób zamieszkujących gminy, na terenie których realizowana będzie ta inwestycja. O działaniach CPK i związanych z nimi skutkach dla mieszkańców, rozmawiać będą we wtorek 31 maja 2022 r. od godz. 16.00 członkowie doraźnej komisji Sejmiku Województwa Mazowieckiego ds. planowanej budowy CPK, parlamentarzyści, samorządowcy, eksperci, przedstawiciele lokalnych grup społeczno-protestacyjnych oraz mieszkańcy gmin Baranów, Teresin, Wiskitki i Jaktorów.

Posiedzenie komisji odbędzie się w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kraskach, ul. Królewska 56, 96-314 Kraski.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na FB Sejmik Województwa Mazowieckiego.Doraźna komisja Sejmiku Województwa Mazowieckiego ds. planowanej budowy Centralnego Portu komunikacyjnego: https://bip.mazovia.pl/…/dorazna-komisja-sejmiku…

—  28 marca 2024

Radosnej Wielkanocy

Szanowni Mieszkańcy. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

—  27 marca 2024

Kolejne Nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane

Mamy to, kolejne nagrody z Urzędu Marszałkowskiego przyznane. Gratulujemy laureatom

—  27 marca 2024