—  31 maja 2022

Posiedzenie doraźnej komisji ds. planowanej budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego

Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego budzi wiele wątpliwości i niepokojów wśród osób zamieszkujących gminy, na terenie których realizowana będzie ta inwestycja. O działaniach CPK i związanych z nimi skutkach dla mieszkańców, rozmawiać będą we wtorek 31 maja 2022 r. od godz. 16.00 członkowie doraźnej komisji Sejmiku Województwa Mazowieckiego ds. planowanej budowy CPK, parlamentarzyści, samorządowcy, eksperci, przedstawiciele lokalnych grup społeczno-protestacyjnych oraz mieszkańcy gmin Baranów, Teresin, Wiskitki i Jaktorów.

Posiedzenie komisji odbędzie się w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kraskach, ul. Królewska 56, 96-314 Kraski.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na FB Sejmik Województwa Mazowieckiego.Doraźna komisja Sejmiku Województwa Mazowieckiego ds. planowanej budowy Centralnego Portu komunikacyjnego: https://bip.mazovia.pl/…/dorazna-komisja-sejmiku…

—  12 kwietnia 2024

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy….

Od 2018 roku ( w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości) Szkoła w Bożej Woli bierze udział w ogólnopolskim konkursie Do Hymnu. Zadaniem uczestników jest grupowe wykonanie jednogłosowo, „a cappella” przez możliwie największą liczbę uczniów szkoły: hymnu narodowego oraz 2 pieśni hymnicznych.

—  11 kwietnia 2024

Parking przy PKP Boża Wola – prace naprawcze!!!

W dniu 13 kwietnia 2024 (sobota) będą prowadzone prace przy równaniu nawierzchni PARKINGU przy PKP Boża Wola.
W związku z powyższym obowiązuje bezwzględny zakaz  parkowania samochodów w tym dniu.
W przypadku nie zastosowania się do zakazu pojazdy pozostawione zostaną odholowane na koszt właścicieli.

—  11 kwietnia 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata