—  10 czerwca 2022

Podpisanie umowy na modernizację dróg gminnych w Gminie Baranów

W dniu 09 czerwca 2022 r. w Urzędzie Gminy w Baranowie została podpisana umowa na realizację Inwestycji.
Wykonawcą inwestycji jest: DROGOMEX Sp. z o. o., z siedzibą w Pruszkowie.
Rzeczowa realizacja projektu obejmowała będzie modernizację łącznie ok. 12 km odcinków dróg gminnych w miejscowościach: Żaby, Boża Wola ul. Brzozowa, Gole, Karolina (tzw. łącznik), Murowaniec/Basin, Kaski ul. Olszowa, ul. Środkowa, ul. Młyńska, Holendry Baranowskie, Kopiska.

Wartość inwestycji: 10 717 777,76 zł Kwota dofinansowania: 9 975 000 zł
Projekt pn.: MODERNIZACJA DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY BARANÓW uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: Program Inwestycji Strategicznych.
Zgodnie z warunkami umowy Wykonawca ma 150 dni od momentu podpisania umowy na wykonanie prac. Początek robót planowany jest na koniec czerwca 2022 roku.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.