—  13 listopada 2020

Nowy chodnik, wiaty i latarnie.

Gmina Baranów w 2020 roku korzystała z dofinansowania ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „ Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”.

W ramach dofinansowania z tego programu zrealizowano:
– I etap budowy chodnika wzdłuż drogi gminnej w Bronisławowie.
– Zakup wiat przystankowych wraz z montażem i utwardzeniem terenu w miejscowości Karolina.
– Zakup i montaż lamp oświetlenia ulicznego w Kopiskach, Bronisławowie i sołectwie Kaski – Budki

—  02 grudnia 2020

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.

—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

—  20 listopada 2020

Żurawie Powiatu Grodziskiego

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku. Szczegóły i formularze na www.zurawie.org.pl