—  13 listopada 2020

Nowy chodnik, wiaty i latarnie.

Gmina Baranów w 2020 roku korzystała z dofinansowania ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „ Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”.

W ramach dofinansowania z tego programu zrealizowano:
– I etap budowy chodnika wzdłuż drogi gminnej w Bronisławowie.
– Zakup wiat przystankowych wraz z montażem i utwardzeniem terenu w miejscowości Karolina.
– Zakup i montaż lamp oświetlenia ulicznego w Kopiskach, Bronisławowie i sołectwie Kaski – Budki

—  18 czerwca 2021

Konkurs ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” rozstrzygnięty

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego każdego roku gromadzi liczne grono uczestników.

—  16 czerwca 2021

Zlot Rowerowy Osiny 2021

20 czerwca, w niedzielę odbędzie się zlot rowerowy, który startuje o godzinie 14:00 jednocześnie z Baranowa, Kask i Bożej Woli do Osin.

—  14 czerwca 2021

Odbiór folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów. Z informacji uzyskanych z wykonawcą zadania, może wystąpić sytuacja dobrania dodatkowych ilości odpadu w celu wywiązania się z umowy podpisanej z Gminą.