—  13 listopada 2020

Nowy chodnik, wiaty i latarnie.

Gmina Baranów w 2020 roku korzystała z dofinansowania ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „ Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”.

W ramach dofinansowania z tego programu zrealizowano:
– I etap budowy chodnika wzdłuż drogi gminnej w Bronisławowie.
– Zakup wiat przystankowych wraz z montażem i utwardzeniem terenu w miejscowości Karolina.
– Zakup i montaż lamp oświetlenia ulicznego w Kopiskach, Bronisławowie i sołectwie Kaski – Budki

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.