—  13 listopada 2020

Nowy chodnik, wiaty i latarnie.

Gmina Baranów w 2020 roku korzystała z dofinansowania ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „ Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”.

W ramach dofinansowania z tego programu zrealizowano:
– I etap budowy chodnika wzdłuż drogi gminnej w Bronisławowie.
– Zakup wiat przystankowych wraz z montażem i utwardzeniem terenu w miejscowości Karolina.
– Zakup i montaż lamp oświetlenia ulicznego w Kopiskach, Bronisławowie i sołectwie Kaski – Budki

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.