—  13 listopada 2020

Nowy chodnik, wiaty i latarnie.

Gmina Baranów w 2020 roku korzystała z dofinansowania ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „ Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”.

W ramach dofinansowania z tego programu zrealizowano:
– I etap budowy chodnika wzdłuż drogi gminnej w Bronisławowie.
– Zakup wiat przystankowych wraz z montażem i utwardzeniem terenu w miejscowości Karolina.
– Zakup i montaż lamp oświetlenia ulicznego w Kopiskach, Bronisławowie i sołectwie Kaski – Budki

—  01 marca 2024

Wójt Gminy Baranów zaprasza Mieszkańców do skorzystania z akcji darmowego szczepienia psów i kotów przeciwko wściekliźnie oraz znakowania zwierząt!

Zachęcamy do skorzystania z darmowego szczepienia i znakowania zwierzęcia!
Zabieg czipowania trwa kilka sekund i jest bezbolesny dla zwierzaka.

—  01 marca 2024

Gabaryty – Odbiór odpadów

Wiosnę czuć za oknem, to dobry czas na przygotowanie wiosennych porządków.

—  29 lutego 2024

Czyszczenie budek lęgowych dla ptaków!

W zeszłym roku podczas gminnych obchodów Dnia Ziemi w kwietniu powstało 11 budek dla ptaków, które Mieszkańcy mogli zbudować pod czujnym okiem specjalisty i miłośnika ptaków Pana Jerzego Sikorskiego.