A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  09 maja 2024

Nowe Paczkomaty

Drodzy Mieszkańcy, Z radością informujemy, że kontynuujemy rozwój naszej gminy, dbając o Wasze wygody i potrzeby. Z dumą ogłaszamy, że właśnie postawiliśmy dwa kolejne paczkomaty w miejscowościach Kaski i Cegłów, które umożliwią Wam jeszcze wygodniejsze i szybsze odbieranie przesyłek. Mamy nadzieję, że nowe paczkomaty przyczynią się do zwiększenia Waszej satysfakcji oraz ułatwią codzienne sprawy.

Drodzy Mieszkańcy,

Z radością informujemy, że kontynuujemy rozwój naszej gminy, dbając o Wasze wygody i potrzeby.

Z dumą ogłaszamy, że właśnie postawiliśmy dwa kolejne paczkomaty w miejscowościach Kaski i Cegłów, które umożliwią Wam jeszcze wygodniejsze i szybsze odbieranie przesyłek.

Mamy nadzieję, że nowe paczkomaty przyczynią się do zwiększenia Waszej satysfakcji oraz ułatwią codzienne sprawy.

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.