—  08 kwietnia 2020

Nowe ogrodzenie przy przedszkolu już czeka na wznowienie zajęć

Z inicjatywy Pani Doroty Bełza – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cegłowie, wykonano prace związane z budową ogrodzenia.

Ogrodzenie oddziela budynki Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Cegłowie od parkingu zlokalizowanego przed budynkiem Przedszkola. Podjęcie tych działań ma na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do tych placówek.

W ramach prowadzonych prac Urząd Gminy w Baranowie zakupił wszelkie niezbędne materiały budowlane a  pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Baranowie wykonali prace związane z w/w budową.

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.