—  08 kwietnia 2020

Nowe ogrodzenie przy przedszkolu już czeka na wznowienie zajęć

Z inicjatywy Pani Doroty Bełza – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cegłowie, wykonano prace związane z budową ogrodzenia.

Ogrodzenie oddziela budynki Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Cegłowie od parkingu zlokalizowanego przed budynkiem Przedszkola. Podjęcie tych działań ma na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do tych placówek.

W ramach prowadzonych prac Urząd Gminy w Baranowie zakupił wszelkie niezbędne materiały budowlane a  pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Baranowie wykonali prace związane z w/w budową.

—  02 grudnia 2020

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.

—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

—  20 listopada 2020

Żurawie Powiatu Grodziskiego

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku. Szczegóły i formularze na www.zurawie.org.pl