—  08 kwietnia 2020

Nowe ogrodzenie przy przedszkolu już czeka na wznowienie zajęć

Z inicjatywy Pani Doroty Bełza – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cegłowie, wykonano prace związane z budową ogrodzenia.

Ogrodzenie oddziela budynki Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Cegłowie od parkingu zlokalizowanego przed budynkiem Przedszkola. Podjęcie tych działań ma na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do tych placówek.

W ramach prowadzonych prac Urząd Gminy w Baranowie zakupił wszelkie niezbędne materiały budowlane a  pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Baranowie wykonali prace związane z w/w budową.

—  18 czerwca 2021

Konkurs ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” rozstrzygnięty

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego każdego roku gromadzi liczne grono uczestników.

—  16 czerwca 2021

Zlot Rowerowy Osiny 2021

20 czerwca, w niedzielę odbędzie się zlot rowerowy, który startuje o godzinie 14:00 jednocześnie z Baranowa, Kask i Bożej Woli do Osin.

—  14 czerwca 2021

Odbiór folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów. Z informacji uzyskanych z wykonawcą zadania, może wystąpić sytuacja dobrania dodatkowych ilości odpadu w celu wywiązania się z umowy podpisanej z Gminą.