—  10 czerwca 2020

Nowa nawierzchnia na placu zabaw

W dniu dzisiejszym zostaną zakończone prace związane z położeniem nowej bezpiecznej nawierzchni na placu zabaw przy szkole w Kaskach. Fundusze na ten remont zostały zaplanowane w tegorocznym budżecie gminy.

Plac zabaw ma zostać dodatkowo odświeżony przez pracowników szkoły. Nowa nawierzchnia będzie miała postać jednolitą, a nie jak do tej pory formę „płyt” co powinno zapewnić jej większą trwałość i bezpieczeństwo. Jak widać na zdjęciach już na tym etapie prac prezentuje się wspaniale. Plac będzie gotowy do użytku już od 15 czerwca.

—  18 czerwca 2021

Konkurs ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” rozstrzygnięty

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego każdego roku gromadzi liczne grono uczestników.

—  16 czerwca 2021

Zlot Rowerowy Osiny 2021

20 czerwca, w niedzielę odbędzie się zlot rowerowy, który startuje o godzinie 14:00 jednocześnie z Baranowa, Kask i Bożej Woli do Osin.

—  14 czerwca 2021

Odbiór folii rolniczej

Rozpoczęła się zbiórka odpadów poprodukcyjnych folii pochodzenia rolniczego z terenu Gminy Baranów. Z informacji uzyskanych z wykonawcą zadania, może wystąpić sytuacja dobrania dodatkowych ilości odpadu w celu wywiązania się z umowy podpisanej z Gminą.