—  10 czerwca 2020

Nowa nawierzchnia na placu zabaw

W dniu dzisiejszym zostaną zakończone prace związane z położeniem nowej bezpiecznej nawierzchni na placu zabaw przy szkole w Kaskach. Fundusze na ten remont zostały zaplanowane w tegorocznym budżecie gminy.

Plac zabaw ma zostać dodatkowo odświeżony przez pracowników szkoły. Nowa nawierzchnia będzie miała postać jednolitą, a nie jak do tej pory formę „płyt” co powinno zapewnić jej większą trwałość i bezpieczeństwo. Jak widać na zdjęciach już na tym etapie prac prezentuje się wspaniale. Plac będzie gotowy do użytku już od 15 czerwca.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.