—  10 czerwca 2020

Nowa nawierzchnia na placu zabaw

W dniu dzisiejszym zostaną zakończone prace związane z położeniem nowej bezpiecznej nawierzchni na placu zabaw przy szkole w Kaskach. Fundusze na ten remont zostały zaplanowane w tegorocznym budżecie gminy.

Plac zabaw ma zostać dodatkowo odświeżony przez pracowników szkoły. Nowa nawierzchnia będzie miała postać jednolitą, a nie jak do tej pory formę „płyt” co powinno zapewnić jej większą trwałość i bezpieczeństwo. Jak widać na zdjęciach już na tym etapie prac prezentuje się wspaniale. Plac będzie gotowy do użytku już od 15 czerwca.

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.