—  10 czerwca 2020

Nowa nawierzchnia na placu zabaw

W dniu dzisiejszym zostaną zakończone prace związane z położeniem nowej bezpiecznej nawierzchni na placu zabaw przy szkole w Kaskach. Fundusze na ten remont zostały zaplanowane w tegorocznym budżecie gminy.

Plac zabaw ma zostać dodatkowo odświeżony przez pracowników szkoły. Nowa nawierzchnia będzie miała postać jednolitą, a nie jak do tej pory formę „płyt” co powinno zapewnić jej większą trwałość i bezpieczeństwo. Jak widać na zdjęciach już na tym etapie prac prezentuje się wspaniale. Plac będzie gotowy do użytku już od 15 czerwca.

—  02 grudnia 2020

Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.

—  24 listopada 2020

Zamiana organizacji ruchu autobusowego w kierunku Baranowa!

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że w związku z remontem drogi gminnej w miejscowości Basin, od dnia 25 listopada zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

—  20 listopada 2020

Żurawie Powiatu Grodziskiego

Do 30 listopada 2020 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku. Szczegóły i formularze na www.zurawie.org.pl