—  21 maja 2021

Nasze Zdanie o Naszych Sprawach

Przekazujemy dalszy ciąg korespondencji z Mikołajem Wildem – prezesem spółki CPK w sprawie wstępu na teren prywatny mieszkańców.

W poniższym tekście – naszej odpowiedzi – wyrażamy odmienne zdanie wobec punktu widzenia Spółki CPK odnośnie wstępu na teren prywatny mieszkańców w celu prowadzenia badań.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.