—  09 marca 2021

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Baranów

W dniu 10/03/2021 o godzinie 16:00 rozpocznie się XXXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Baranów dotycząca CPK. Zapraszamy do udziału w transmisji.

Sesja będzie dotyczyła prośby Pełnomocnika Rządu do spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego – Marcina Horały o zaopiniowanie projektu rozporządzenia Rady ministrów. Zachęcamy do śledzenia transmisji on-line, link poniżej:

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.