—  09 marca 2021

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Baranów

W dniu 10/03/2021 o godzinie 16:00 rozpocznie się XXXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Baranów dotycząca CPK. Zapraszamy do udziału w transmisji.

Sesja będzie dotyczyła prośby Pełnomocnika Rządu do spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego – Marcina Horały o zaopiniowanie projektu rozporządzenia Rady ministrów. Zachęcamy do śledzenia transmisji on-line, link poniżej:

—  12 kwietnia 2021

ARiMR przypomina – wypalanie traw grozi utratą dopłat

Wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

—  09 kwietnia 2021

Komunikat Rady Gminy do Mieszkańców

Na oficjalny wniosek Rady Gminy zamieszczamy poniższe informacje dla mieszkańców.

—  09 kwietnia 2021

Urząd pozostaje zamknięty

Ze względu na dobro mieszkańców, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się koronawirusa Urząd Gminy w Baranowie zawiadamia, że od dnia 22 marca do 19 kwietnia przechodzi w tryb pracy zamkniętej w związku z czym interesanci nie będą wpuszczani do budynku.