—  05 sierpnia 2022

Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Baranów

W związku z modernizacja dróg na terenie gminy Baranów zostaje wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Od dnia 10 sierpnia 2022 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Remont drogi gminne j Holendry Baranowskie – Holendry Praga oraz Żaby – Cegłów

Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy zgodnie z załączonymi mapami sytuacyjnymi.

—  27 lutego 2024

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  23 lutego 2024

Rozpoczął się nabór wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o pomoc dla producentów kukurydzy. Wnioski o pomoc można składać do 29 lutego 2024 r. w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na formularzu udostępnionym na stronie Agencji.

—  23 lutego 2024

PERŁY MAZOWSZA – poznajcie laureatów z naszej gminy

Perła Przedsiębiorczości 2023 – Grow&Flow Aleksandra Sadura
Perła Kultury 2023 – 100-lecie powstania Szkoły Podstawowej – Wiwat Rodzina! Piknik Rodzinny, nagrodę odebrał Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie Pan Piotr Piórkowski