—  05 sierpnia 2022

Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Baranów

W związku z modernizacja dróg na terenie gminy Baranów zostaje wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Od dnia 10 sierpnia 2022 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Remont drogi gminne j Holendry Baranowskie – Holendry Praga oraz Żaby – Cegłów

Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy zgodnie z załączonymi mapami sytuacyjnymi.

—  03 sierpnia 2022

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Baranów

W związku z zarządzonymi na dzień 2 października 2022 r. wyborami uzupełniającymi do Rady Gminy Baranów

—  03 sierpnia 2022

Sejmik Województwa Mazowieckiego dla Gminy Baranów

Samorząd województwa mazowieckiego nie zwalnia tempa. Na ponad 22 mln zł wsparcia z budżetu Mazowsza może liczyć kolejnych 9 projektów z subregionów: warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego, ciechanowskiego i ostrołęckiego. Powstaną nowe drogi, przedszkola oraz ośrodek kultury. Umowy z beneficjentami podpisała członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc. W spotkaniu wziął udział Marcin Podsędek wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego.