A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  23 kwietnia 2024

Mazowsze dla zwierząt

Przypominamy, że cały czas można skorzystać z dofinansowań do zabiegów kastracji i sterylizacji, znakowania oraz szczepienia przeciwko wściekliźnie zwierząt! Szczegóły: https://gmina-baranow.pl/zloz-wniosek-na-dofinansowanie-do-zabiegu-dla-swojego-czworonoznego-pupila/

Przypominamy, że cały czas można skorzystać z dofinansowań do zabiegów kastracji i sterylizacji, znakowania oraz szczepienia przeciwko wściekliźnie zwierząt!

Szczegóły: https://gmina-baranow.pl/zloz-wniosek-na-dofinansowanie-do-zabiegu-dla-swojego-czworonoznego-pupila/

Przeczytaj także

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.