—  03 stycznia 2022

List naszych samorządowców do Premiera w sprawie CPK

w dniu 30.12.2021 w Wiskitkach miało miejsce spotkanie Wójtów gmin Baranów, Teresin, oraz Burmistrza Wiskitek wraz z przedstawicielami Rad Gmin oraz Prezydium Rady Społecznej ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Wobec braku oficjalnego powiadomienia Samorządów ze strony Rady Ministrów odnośnie do planowanej inwestycji Samorządowcy wystosowali list do Premiera RP Mateusza Morawieckiego.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.