—  03 stycznia 2022

List naszych samorządowców do Premiera w sprawie CPK

w dniu 30.12.2021 w Wiskitkach miało miejsce spotkanie Wójtów gmin Baranów, Teresin, oraz Burmistrza Wiskitek wraz z przedstawicielami Rad Gmin oraz Prezydium Rady Społecznej ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Wobec braku oficjalnego powiadomienia Samorządów ze strony Rady Ministrów odnośnie do planowanej inwestycji Samorządowcy wystosowali list do Premiera RP Mateusza Morawieckiego.

—  17 maja 2024

Apel Wójta Gminy Baranów

Szanowni Mieszkańcy
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz całkowitym brakiem opadów atmosferycznych apeluję o powstrzymanie się od napełniania basenów i oczek wodnych, mycia pojazdów, podlewania i zraszania trawników. Sytuacja w której się znajdujemy, wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego podejścia do zasobów wodnych, aby zapewnić ich dostępność dla każdego z nas. Nadmierne zużycie wody powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, a także może doprowadzić do wystąpienia przerwy w jej dostawie.

—  13 maja 2024

Baranów CUP

Wójt Gminy Baranów zaprasza na BARANÓW CUP, 18 maja 2024 r. pierwszy gwizdek o godz. 9:30

—  13 maja 2024

Gminny Dzień Strażaka w Baranowie

W minioną niedzielę 12 maja 2024 r. mieszkańcy Gminy Baranów mieli okazję uczcić bohaterów naszej społeczności podczas uroczystych obchodów Dnia Strażaka.