—  07 kwietnia 2020

Lampy solarne w sołectwie Regów zostały wykonane

W ramach środków pochodzących z funduszu sołeckiego sołectwa Regów, zainstalowano dwie kompletne lampy solarne z oprawami LED o mocy 20 W każda.

Lampy są wyposażone w panele fotowoltaiczne, całość zamontowano na słupach o wysokości 4.4 m, czas pracy każdej z lamp to 8-14 godzin. Są to pierwsze tego typu punkty oświetlenia zainstalowane na terenie Gminy Baranów i stanowią doskonała alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia w miejscach gdzie brak jest infrastruktury technicznej umożliwiającej montaż tradycyjnych opraw.

Jeżeli ta inwestycja przyniesie planowane efekty będziemy rozważać kolejne tego typu przedsięwzięcia.

—  05 marca 2021

Morsowanie w Baranowie

Lokalny Animator Sportu Szymon Piątkowski zaprasza chętnych mieszkańców gminy do udziału w morsowaniu. Miejsce Gongolina 45/47 w każdą Niedziele do końca marca od 15.00 do 16.00

—  25 lutego 2021

Gmina Baranów zaprasza na kursy języka angielskiego

Kursy skierowane są do wszystkich osób w wieku 25 lat i więcej mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji językowych.

—  25 lutego 2021

Zaproszenie do udziału w szkoleniu MODR

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Racjonalne gospodarowanie wodą na terenach rolniczych w dobie zmian klimatycznych. Wizja funkcjonowania Lokalnego Partnerstwa ds. Wody w powiecie grodziskim ”, które odbędzie się w formie on-line 26.02.2021 r. o godz. 9.00.