—  07 kwietnia 2020

Lampy solarne w sołectwie Regów zostały wykonane

W ramach środków pochodzących z funduszu sołeckiego sołectwa Regów, zainstalowano dwie kompletne lampy solarne z oprawami LED o mocy 20 W każda.

Lampy są wyposażone w panele fotowoltaiczne, całość zamontowano na słupach o wysokości 4.4 m, czas pracy każdej z lamp to 8-14 godzin. Są to pierwsze tego typu punkty oświetlenia zainstalowane na terenie Gminy Baranów i stanowią doskonała alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia w miejscach gdzie brak jest infrastruktury technicznej umożliwiającej montaż tradycyjnych opraw.

Jeżeli ta inwestycja przyniesie planowane efekty będziemy rozważać kolejne tego typu przedsięwzięcia.

—  20 maja 2022

Relacja z Dnia Ziemi w Naszej Gminie.

23 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. We wspólnym sprzątaniu uczestniczyło wielu mieszkańców. W ramach podziękowania przygotowaliśmy specjalny klip z tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

—  17 maja 2022

Baranów CUP 2022

W sobotę 14 maja 2022 roku na boisku Orlik w Baranowie, odbył się IX Turniej Piłki Nożnej BARANÓW CUP o Puchar Wójta Gminy Baranów. Turniej organizowany jest na terenie Naszej Gminy i adresowany jest do Stowarzyszeń oraz Klubów Sportowych.

—  13 maja 2022

Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Przedstawiamy nowy Harmonogram zajęć sportowo-rekreacyjnych w gminie Baranów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.