A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  02 listopada 2022

Konkurs „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami”

Zapraszamy rolników do udziału w Konkursie Testowym z zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie rolnym ,, Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami’ Organizowany po raz trzeci konkurs w formie on –line, przy pomocy platformy edukacyjnej Moodle. Zaloguj się pod linkiem https;//bezpieczniestwo.krus.gov.pl/ a następnie rozwiązuj test złożony z 20 pytań jednokrotnego wyboru, dotyczący zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie […]

Zapraszamy rolników do udziału w Konkursie Testowym z zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie rolnym ,, Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami’

Organizowany po raz trzeci konkurs w formie on –line, przy pomocy platformy edukacyjnej Moodle.

Zaloguj się pod linkiem https;//bezpieczniestwo.krus.gov.pl/ a następnie rozwiązuj test złożony z 20 pytań jednokrotnego wyboru, dotyczący zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych i szkodliwych substancji chemicznych np. środków ochrony roślin, nawozów ,paliw.

Konkurs zakończy się 25 listopada 2022r. do godz. 24:00

Sto osób , które udzielą największej liczby prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie  otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 600 zl brutto.

                                                                                POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!

Przeczytaj także

—  27 listopada 2022

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  19 listopada 2022

,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie dla rolników

Placówka Terenowa KRUS w Żyrardowie zaprasza wszystkich rolników domowników oraz sołtysów z gmin powiatu żyrardowskiego i grodziskiego do udziału w szkoleniu z wiedzy BHP podczas pracy rolniczej pod nazwą ,,Pracuj bezpiecznie” Szkolenie w dniu 23 listopada 2022 godz. 10:00 Sala konferencyjna PT KRUS w Żyrardowie ul. Okrzei 58. Na zakończenie szkolenia Konkurs testowy z atrakcyjnymi […]

—  18 listopada 2022

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranów

Zapraszamy kibiców piłki nożnej 20 listopada od godziny 9:20 na boisko ORLIK przy szkole w Baranowie.