A A A A

Aktualności

Powrót do listy

—  02 listopada 2022

Konkurs „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami”

Zapraszamy rolników do udziału w Konkursie Testowym z zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie rolnym ,, Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami’ Organizowany po raz trzeci konkurs w formie on –line, przy pomocy platformy edukacyjnej Moodle. Zaloguj się pod linkiem https;//bezpieczniestwo.krus.gov.pl/ a następnie rozwiązuj test złożony z 20 pytań jednokrotnego wyboru, dotyczący zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie […]

Zapraszamy rolników do udziału w Konkursie Testowym z zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie rolnym ,, Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami’

Organizowany po raz trzeci konkurs w formie on –line, przy pomocy platformy edukacyjnej Moodle.

Zaloguj się pod linkiem https;//bezpieczniestwo.krus.gov.pl/ a następnie rozwiązuj test złożony z 20 pytań jednokrotnego wyboru, dotyczący zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych i szkodliwych substancji chemicznych np. środków ochrony roślin, nawozów ,paliw.

Konkurs zakończy się 25 listopada 2022r. do godz. 24:00

Sto osób , które udzielą największej liczby prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie  otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 600 zl brutto.

                                                                                POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!

Przeczytaj także

—  01 czerwca 2023

Szczepienia przeciw HPV

Informujemy, że przychodnia NZOZ w Golach będzie prowadziła bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i 2011. W tej sprawie proszę kontaktować się z NZOZ w Golach nr tel. 46 856 07 26

—  30 maja 2023

Posiedzenie Rady Gminy

Zawiadamiamy o zbliżającym się terminie Sesji Rady Gminy Baranów.

—  30 maja 2023

Demontaż rogatek – Boża Wola

Informujemy o demontażu rogatek na przejeździe kolejowym w Bożej Woli. W ramach prowadzonych prac dotyczących naprawy systemu kierowania ruchem wraz z warstwą nadrzędną na obszarze LCS Błonie, prosimy o szczególną uwagę mieszkańców, aby zwrócili uwagę na nowe oznakowanie i zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie przyjazdu kolejowego. Z otrzymanych informacji z PKP wynika, że prace mogą […]